Заворушення під час Дня незалежності Польщі

Із за що стався Прем'єр пообіцяв скоротити візит до Франції , де лідерами Євросоюзу намічений до обговорення питання безробіття серед молоді. Він хоче особисто почути від керівників МВС особистий доповідь про події понеділка. За його словами , це " перетворилися на трагедію" .

" Події цього вечора для Польщі дуже сумні Це стосується і неприпустимого акту агресії відносно поліцейських , які охороняли російське посольство , і щодо самого посольства Висловлюю співчуття .." - Сказав прем'єр. Він поклав частину відповідальності за безпорядки на свого політичного опонента - лідера партії "Закон і справедливість " Ярослава Качиньського.

"Сьогодні ввечері я почув з вуст Ярослава Качинського , що він покаже силу , що Польща насправді не незалежна. Ці слова демонструють , що 11 листопада ми не можемо провести так , як хотілося б <... > Якщо ми чуємо у свято незалежності Польщі , що деякі сили загрожують польської незалежності , то я не сумніваюся , що такі слова призводять до такого роду подій " , - сказав прем'єр журналістам перед вильотом до Парижа. На його думку , " кожен відповідальний політик повинен обов'язково висловитися на цю тему".

"Мені дуже шкода , а часом і соромно за те , що відбувається 11 листопада, коли ми повинні показати , як ми пишаємося своєю батьківщиною " , - зазначив Туск.

Нагадаємо , що польські націоналісти і праві радикали в понеділок провели " Марш незалежності". У ході маршу біля воріт російського посольства була підпалена поліцейська будка , а в бік дипмісії летіло каміння , фаєри і петарди. Демонстранти влаштували в центрі міста бійку , спалили інсталяцію у формі веселки і кілька автомобілів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся