ua ru

Ані Лорак зізналася в любові до Україні

Ані Лорак зізналася в любові до Україні Фото: Ані Лорак

Співачка Ані Лорак, під час свого туру по Білорусі, відповідаючи на питання журналістів, зізналася в любові до Україні, передає "Сьогодні".

"На моїх концертах завжди звучали і будуть звучати українські пісні. Я люблю Україну. Тому що Україна - моя батьківщина. І цю любов несу всю свою життя. Не напоказ, не для піару. Вона щира і сокровенне, як віра в Бога. І крапка", - заявила Лорак.

Крім того, за словами співачки, тур пройшов дуже успішно. "Я вдячна своїм глядачам за підтримку і терпіння. Спасибі, що незважаючи на форс-мажорні обставини дочекалися, поки включиться світло (на одному з концертів вимкнулося світло - ред.). Така потужна енергетика в залі, що навіть електрику не витримує! Мені здається, ця ситуація нас навіть більше зблизила, концерт пройшов на одному диханні, я дуже рада, що у мене такі шанувальники!" - сказала Лорак.

Нагадаємо, комісія з визначення претендентів для вшанування на Алеї зірок в Чернівцях підтримала звернення городян з проханням вилучити іменну зірку співачки Ані Лорак.