ua ru

Олексій Панін в черговий раз опинився в центрі скандалу

Відомий актор в черговий раз опинився в центрі скандалу.
За час своїх гастролей в Амурській області Олексій Панін встиг «відзначитися» двічі. Погроми в місцевих кафе він влаштовував один за іншим.
Напередодні він відвідав розважальний центр «77 авеню» в Благовєщенську, будучи нетверезим, і влаштував скандал. Заспокоїти п'яного бешкетника довелося поліцейським.
«У кафе він з'явився під ранок вівторка. Був уже напідпитку. Влаштував скандал з обслуговуючим персоналом через рахунки... Персоналу закладу довелося викликати співробітників позавідомчої охорони. Прибулий на місце наряд відвіз актора», - сказала співробітниця закладу.
За її словами, Панін розбив багато посуду і пошкодив обладнання. Збиток склав близько 30 тис. рублів.
Проте у поліцейській дільниці акторові довелося сидіти довго. Після того як всі обставини події з'ясувалося, Паніна відпустили. Збиток закладу він відшкодував в повному обсязі, повідомили в прес-службі обласного УМВС.
Як виявилося, погром в розважальному центрі - не перша витівка Паніна під час гастролей по Приамурью, повідомляє «Інтерфакс».
Трохи раніше в місті Вільному, актор влаштував п'яний дебош в одному з міських кафе. Причепившись до якості поданого йому страви, Панін почав громити посуд. Викликані поліцейські скрутили любителя випити і доставили у відділ, де стосовно Паніна був складений протокол за фактом адміністративного правопорушення - дрібного хуліганства.
Актор Панін добре відомий своєю буйною вдачею. У вересні актор влаштував скандальну аварію в Криму.