Актриса Ольга Медынич, зірка серіалів «Світлофор» і комедії «Все включено», оберігає свою сім'ю від поглядів фотографів і журналістів. Проте в ексклюзивному інтерв'ю порталу «7Дней.ги» актриса вперше розповіла про те, що 6 місяців тому стала мамою. Вона народила сина, якому дали ім'я Дмитро.
«Хочу вам зізнатися, що на зйомках фільму «Все включено» я була вже на п'ятому місяці вагітності. Поправилась на десять кілограм, що було дуже важко приховати. А в останньому сезоні серіалу «Світлофор» йшов вже дев'ятий місяць моєї вагітності. Мене ховали за шафи, тумби і рушники. Але щоки, мені здається, мене видавали. Не знаю, як це можна було не помітити? Мабуть, добре маскували! (Сміється). Коли я дізналася, що зйомки картини «Все включено 2» будуть проходити в Туреччині, тут же подзвонила режисерові Едуарду Радзюкевичу і розповіла про своє цікаве положення. Саме тому всі мої епізоди перенесли до Москви, а в турецьких сюжетах грала дублерка!» - зізналася Ольга. До речі, ім'я і прізвище батька свого первістка Медынич воліє тримати в секреті.
Також Ольга розповіла про те, як їй вдається поєднувати виховання маленької дитини з щільним робочим графіком: «В декреті я посиділа лише три місяці, оскільки мені чекали зйомки чотирисерійного фільму в Криму, куди я відправилася разом з мамою і сином. Дімочка завжди поруч зі мною. Звичайно, величезне спасибі моїй мамі, яка грає роль найкращою няні на світі. Не знаю, куди б я без неї! Так, нам важко. Постійні перельоти, переїзди, гастролі. Але я не буду залишати дитину з бабусею на три місяці, оскільки хочу бачити, як він росте і розвивається!»