ru ua

Агутін і Варум розлучилися

Леонід Агутін відзначив ювілей на "Слов'янському базарі" у Вітебську. Глядачі помітили, що на сцені Агутін навіть словом не перемовився з дружиною. Коли ж артисти вийшли на фінальний уклін, то Анжеліка і Леонід не взялися за руки, як звичайно. І за лаштунками зірки теж не спілкувалися.

"Вони посварилися!" - Розповів один з організаторів фестивалю. І додав, що в готелі вони живуть в різних номерах. Увечері того ж дня був збірний концерт, в якому також брали участь Агутін з Варум. Артисти приїхали в різний час на різних машинах. А зустрівшись за лаштунками, навіть не привіталися.

Мабуть, з причини сварки з чоловіком Анжеліка, яка виглядала вже дуже еротично в сукні з численними розрізами, не побажала позувати на камери. І від коментарів на тему дня народження чоловіка теж відмовилася. Чим же її образив Леонід, залишилося загадкою. Невже знову загуляв? У всякому разі, у цей вечір Агутін зірвався. Артист у вузькому колі зазначив-таки день народження веселою п'янкою.

Подільська та Пресняков, навпаки, поводилися, як молодята - суцільні обнімашкі-целовашкі. Глядачів Вітебська Пресняков порадував сюрпризом - вперше на великій сцені заспівав з сином Микитою. Пісню про ангела батько і син заспівали так злагоджено, ніби працюють разом давно. Наречена Микити Аїда теж приїхала до Білорусі. Поки коханий виступав, вона покірно чекала його біля дверей гримерці. На питання про швидке весілля Аїда тактовно мовчала - кажуть, базікати зайве і їй, і Микиті суворо заборонила Алла Пугачова.