«Альпарі» - це торгівля з одним доларом депозиту

Як трейдеру можна відпрацювати власну стратегію , без ризику втрати великої суми коштів? Компанія- брокер « Альпарі » запропонувала своїм клієнтам прирівняти долар з центом.

Отже , новою пропозицією від брокера « Альпарі » є можливість трейдерів відкривати принципово новий тип рахунку - nano.mt4 . Щоб розібратися у всіх його перевагах , кореспондентам « Біржового лідера » представники вищевказаної компанії запропонували згадати історію просування деяких послуг брокерів на вітчизняному Форекс -ринку.

Як всім відомо , спочатку клієнти могли відкрити рахунок , вклавши відразу ж велику суму . Для можливості новачкам вчитися , були передбачені лише демо -версії рахунків , де кожен при бажанні і без витрачання навіть цента , мав можливість освоювати ази торгівлі на фінансовому ринку . Однак, через деякий проміжок часу , експерти помітили , що при торгівлі на демо-рахунку психологія трейдерів володіє істотними відмінностями , ніж у варіанті з реальним капіталом. Практично завжди , новоспечений трейдер , що не володіє досвідом , при здійсненні операцій на реальні кошти робив банальні помилки людини , яка боїться втратити свій депозит , або ж він просто проводить ризикову операцію . Результатом є розчарування , банкрутство і втрачена перспектива.

Щоб клієнти мали другий , або навіть третій -четвертий шанс повернутися в Форекс - індустрію , деякі брокери зменшували розміри початкового депозиту. Адже ризикувати невеликою сумою набагато легше. Так був виведений тип рахунку «міні» , потім - « мікро » , які для ведення роботи мали на увазі всього кілька десятків доларів депозиту. На жаль , деяким не «по кишені» і подібні втрати.

Новий тип рахунку - nano.mt4 від компанії- брокера « Альпарі » розраховується тільки на новачків і , у порівнянні з іншими типами торгових рахунків , передбачає проведення угод у масштабі « мікро ». Обсяг капіталу , задіяного по одній позиції , складає в сто разів менше , ніж на інших рахунках . Також тут повністю відсутні обмеження щодо мінімального розміру капіталу . Можна вкладати тільки один долар , адже базовою одиницею тут представлені центи.

Кожен новоспечений трейдер володіє можливістю не тільки освоювати принципи роботи Форекс - ринку, а й позбуватися від головних своїх недоліків і фобій , торгувати без помилок. Втрата настільки символічної суми навряд чи зможе призвести когось до серйозного розчарування . Навіть якщо депозит обнулится , в будь-який момент можна наново почати торгувати з парою доларів. Коли трейдер вже досягне стабільної , прибуткової торгівлі , можна відкривати реальний рахунок з великим в сто разів , капіталом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся