Надихалися живими клітинами: Hankook показав безповітряну автомобільну шину

Надихалися живими клітинами: Hankook показав безповітряну автомобільну шину Фото: концептуальна шина Hankook (hankooktire.com)

Корейська компанія Hankook в рамках виставки споживчої електроніки CES в США показала безповітряну шину. Конструкція силового каркаса покришки натхненна структурою живих клітин.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на прес-службу компанії.

Багато виробників шин вже мають в своєму арсеналі безповітряні покришки. Але більшість моделей або не виходило за рамки концептів, або призначалося для використання в спеціальній техніці. Новинка повинна піти в Серію В найближчі роки.

Шина має ряд багатошарових блокуючих спиць, які забезпечують її достатню жорсткість, щоб витримувати вагу авто, і в той же час роблять її в міру пружною, щоб деформуватися на нерівностях.

Надихалися живими клітинами: Hankook показав безповітряну автомобільну шину При створенні нової конструкції інженери Hankook надихнулися структурою клітин живих організмів. Використання в силовому каркасі шини перехресних "прутиків" дозволяє конструкції витримувати рух і вперед, і назад. Мається на увазі, що нова шина Hankook буде використовуватися на шасі Hyundai Plug & Drive. Новинка має розмір всього 10 дюймів.

У Hankook впевнені, що безповітряні шини стануть ідеальним рішенням для автономних транспортних засобів і автопарків, тому що водієві не потрібно стежити за станом коліс і регулярно підкачувати повітря.

Раніше повідомлялося, що Tesla оновила флагманський електромобіль Model S. Флагман отримав нові матричні фари і задні ліхтарі зі зміненою графікою.

Нагадаємо, що 19-річний хакер зламує електромобілі Tesla по всьому світу. Дослідник стверджує, що виявив програмну вразливість в моделях Tesla.