Концерн Volkswagen заборонив постачання російським дилерам автомобілів, що вже знаходяться в країні

Концерн Volkswagen заборонив постачання російським дилерам автомобілів, що вже знаходяться в країні Поставки автомобілів Volkswagen (Фото: GettyImages)

Концерн Volkswagen зупинив постачання нових автомобілів російським дилерським центрам. Йдеться про машини, вже знаходяться в Росії.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на агентство Reuters.

Volkswagen тимчасово припинив постачання автомобілів, що вже знаходяться в Росії, в місцеві дилерські центри. Уточнюється, що мова йде про всі марки, що входять до складу німецького концерну — Audi, Skoda, Volkswagen, Volkswagen, Bentley, Lamborghini та Ducati.

Концерн Volkswagen заборонив постачання російським дилерам автомобілів, що вже знаходяться в країні

Крім того, Volkswagen оголосив про припинення на цьому тижні виробництва на двох німецьких заводах через затримки з постачання деталей, що виробляються в Україні. Раніше ми повідомляли, що російським дилерам припинили постачання нових авто Jaguar Land Rover і General Motors, представлений в Росії маркою Chevrolet.

Нагадаємо, що війна Росії з Україною загрожує російському автопрому масштабними проблемами. Найсильніше постраждають Європейські автовиробники, але і Корейському альянсу Hyundai/Kia нічого хорошого не світить.