Daimler зупиняє співпрацю з найбільшим виробником вантажівок для російської армії

Daimler зупиняє співпрацю з найбільшим виробником вантажівок для російської армії Складальний конвеєр КамАЗа (Фото: flickr.com)

Виробник вантажівок Daimler Truck призупиняє співпрацю з найбільшим російським виробником військових вантажівок і бронеавтомобілів. Як відомо, КамАЗ потрапив під жорсткі санкції Євросоюзу.

Про це повідомляє РБК-Украина Авто з посиланням на видання Handelsblatt.

Компанія Daimler Truck припиняє поставки комплектуючих для російських вантажівок КамАЗ. Крім того, вантажівки німецької марки не будуть вироблятися на спільному підприємстві "ДК Рус". Крім того, Даймлер вивчає можливість продажу своєї частки в 15% в російському автогіганті.

Daimler зупиняє співпрацю з найбільшим виробником вантажівок для російської армії

КамАЗ є найбільшим виробником важких вантажівок в Росії. Основним акціонером компанії (47,1% акцій) є корпорація "Ростех", що потрапила в санкційні списки ЄС і Великобританії.

Глава Камазу Сергій Когогін випустив відеозвернення до трудового колективу російського автовиробника, партнерів, постачальників і клієнтів, в якому запевнив, що компанія виконає всі свої зобов'язання. У що віриться насилу.

Раніше ми писали, що автовиробники масово відмовляються від поставок автомобілів до Росії. Мова, зокрема, йде про бренди Audi, Skoda, Volkswagen, Bentley, Lamborghini, Chevrolet і Jaguar Land Rover.

Нагадаємо, що війна Росії з Україною загрожує російському автопрому масштабними проблемами.