Індустріальний суд Дніпропетровська на процесі у справі "дніпропетровських терористів" задовольнив вимогу звинувачення щодо відведення адвоката Оксани Томчук, що захищала Дмитра Реву. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.
Як з'ясувалося, адвоката допитували як свідка у справі, що є порушенням правил адвокатської діяльності. Крім того, Оксана Томчук приховала цей факт від суду. Також суд ухвалив повідомити про це в дисциплінарну палату, далі Оксану Томчук допитуватимуть як свідка.
Далі Дмитра Реву захищатиме адвокат Віталій Погосян. Суд відхилив клопотання Погосяна про відведення колегії суддів, який аргументував це тим, що двоє з членів колегії ніколи раніше не розглядали кримінальні справи.
Як стало відомо, судове слухання у справі квітневих терактів продовжиться 28 і 29 листопада.
"Дніпропетровським терористам" пред'явлено звинувачення у створенні терористичної групи, що діяла на території Дніпропетровської, Запорізької і Харківської областей (ч.1 ст.258-3 КК України), незаконне поводження з вибуховими пристроями (ч.1 ст.263 УК України ), а також здійснення терористичних актів (ч.3 ст.258 КК України).
Читайте також: Суд залишив під вартою "дніпропетровських терористів"