Глава місії ООН у Кот-д'Івуарі Чхве Ен Джин заявив, що зростаючий економічний тиск може змусити Президента країни Лорана Гбагбо залишити свій пост. Про це повідомляє BBC.
За словами спецпредставника генсека ООН, за минулий місяць тисячі військових і держслужбовців, які знаходяться на забезпеченні в уряду Л.Гбагбо, залишилися без заробітку.
Виступаючи після закритого брифінгу в Радбезі ООН Чхве Ен Джин припустив, що країна може вийти з політичного глухого кута завдяки тому, що регіональний Центробанк (Банк західноафриканських держав) припинив фінансування уряду Л.Гбагбо.
На останніх президентських виборах в Кот-д'Івуарі міжнародне співтовариство визнало достовірними дані Центрвиборчкому країни, згідно з якими Л.Гбагбо повинен поступитися свій пост лідера опозиції Алассану Уаттара.