Новим фінансовим директором General Motors (GM) став Кріс Ліддел, що раніше обіймав аналогічну посаду в софтверній корпорації Microsoft.
Свій пост в Microsoft К.Ліделл залишить 31 грудня ц.р. і приступить до роботи в GM з січня 2010 р., повідомляє Associated Press. З приходом К.Ліддела GM розраховує ефективніше справлятися з фінансовими складнощами, які компанія випробовує останнім часом.
К.Ліддел став першим з топ-менеджерів GM, призначених "зі сторони", повідомляється в поширеній сьогодні заяві компанії. Він змінить на посту Рея Янга, переведеного в представництво GM в Китаї. В даний час К.Ліддел також є членом комісії з цінних паперів і біржі, виступаючої в ролі основного наглядового і регулюючого органу на ринках цінних паперів США.