Число загиблих в результаті вибуху в Назрані (РФ) досягло 14 людей.
У лікарні в м. Назрані померли ще двоє людей, які були госпіталізовані після вибуху у будівлі міського відділу внутрішніх справ (МВВС). Як повідомило джерело в Міністерстві охорони здоров'я Інгушетії, лікарі до останнього боролися за життя поранених. Таким чином, загальне число загиблих в результаті вибуху досягло 14 людей. Раніше в слідчому управлінні Слідчого комітету при прокуратурі РФ по Інгушетії повідомили, що пораненими числяться 58 людей, зокрема дев'ять дітей. Стан постраждалих дітей не викликає у медиків побоювання.
Нагадаємо, вибух у будівлі МВВС в Назрані стався сьогодні о 08:05 за київським часом. За даними Слідчого комітету при прокуратурі РФ, бомба була закладена в автомобілі "Газель", яким управляв терорист-смертник. Потужність вибухового пристрою склала більше 20 кг в тротиловому еквіваленті. При вибуху пошкоджений багатоповерховий житловий будинок. Окрім цього, згоріло більше 20 машин, які знаходилися недалеко від вибуху.
За фактом вибуху збуджена кримінальна справа по ст.317 КК РФ (посягання на життя співробітників правоохоронних органів), ст.105 КК РФ (вбивство) і ст.222 КК РФ (незаконний оборот зброї і вибухівки).