Чехія надала колишньому міністру економіки України Богдану Данилишину політичний притулок, передає радіо "Свобода".
Рішення про це сьогодні, 13 січня, ухвалило міністерство внутрішніх справ Чехії. Досі Б.Данилишин перебував у в'язниці попереднього затримання в Празі. Міський суд ще має вирішити питання про звільнення Б.Данилишина з-під варти.
В Україні Б.Данилишина звинувачують у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 "Зловживання владою або службовим становищем" Кримінального кодексу України. Його звинувачують у фінансових зловживаннях на суму близько 14 млн грн. Сам же екс-міністр провину заперечує. Адвокати Б.Данилишина повідомляли про те, що просять чеське правосуддя випустити його під заставу.
Колишнього міністра економіки України затримали в Празі 18 жовтня. За даними міністерства юстиції Чехії, він знаходиться в камері попереднього ув'язнення.