Галявини Закарпаття вкрилися тисячами крокусів: яскраві фото

Галявини Закарпаття вкрилися тисячами крокусів: яскраві фото Фото: Крокуси в Колочаві (facebook.com/Viktor Pavlysh)

На Закарпатті масово квітнуть крокуси – як у секретних місцинах дикої природи, так і на територіях туристичних локацій. Одна з таких – музей "Старе село" в Колочаві.

TRAVEL РБК-Україна підібрало яскраві світлини квіткових галявин, якими діляться українців в соцмережах.

У Карпатах є чимало місць, де цвітуть червонокнижні шафрани – як на території туристичних локацій, так і серед дикого лісу та на високогір'ї.

У ці дні українці роблять яскраві фото галявин крокусів на території музею "Старе село" в Колочаві на Закарпатті. Це один із 10 музеїв села. У скансені відтворили хати різних соціальних верств. Також там знаходиться музей колочавської вузькоколійки.

Фото: Цвітіння крокусів у Колочаві (instagram.com/svitlana_yusupova)

Крокуси будуть цвісти ще на початку квітня – мандрівники їдуть в цей час, щоб зробити яскраві фото і відпочити у атмосфері весняного квітування.

Окрім Колочави, туристи можуть побувати у відомому загальнодоступному місці, де можна милуватися шафранами – дендропарку "Березинка" поблизу Мукачево.

Фото: Цвітіння крокусів у дикій природі (facebook.com/uakatya/Катерина Квітка-Горицвіт)

Також любителів природи запрошують побачити масове цвітіння крокусів на території Долини нарцисів (місто Хуст) та на колекційній ділянці центральної садиби Карпатського біосферного заповідника (місто Рахів).

Нагадаємо, ми розповідали про найцікавіші замки України для весняної мандрівки.

Також ми писали, як у Харкові реставрують архітектуру, зберігаючи історію міста.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.