ua en ru

Чому чоловіки віддають перевагу сексу з жінками з пишними формами

Чому чоловіки віддають перевагу сексу з жінками з пишними формами Чому чоловіки частіше для сексу обирають жінок з пишними формами (фото: Getty Images)

Сексуальні вподобання і привабливість в справах кохання мають безліч факторів, і одним з них є тіло партнера. Для багатьох чоловіків пишні форми жінки мають особливий шарм, і є кілька причин, що пояснюють цю тенденцію.

Чому чоловіків сексуально приваблюють жінки з пишними формами, пояснив РБК-Україна (проєкт Styler) бізнес та лайф коуч, а також сексолог Віталій Курсік.

По-перше, в історичному та культурному контексті, пишні форми вважалися символом жіночої привабливості та родючості. Це стереотип, який відображається в багатьох мистецьких творах, літературі та кіно. Такі форми можуть асоціюватися з жіночою силою і сексуальністю.

По-друге, психологічні аспекти грають важливу роль у визначенні сексуальних уподобань. Для деяких чоловіків, пишні форми можуть бути асоційовані з відчуттям комфорту, ніжності та рівноваги. Жінка з пишними формами може викликати в них відчуття захисту та розкоші.

Крім того, багато чоловіків вважають, що жінки з пишними формами виявляють більшу сексуальну впевненість та експресивність у спілкуванні. Це може зробити сексуальний досвід більш інтенсивним та задовільним для обох партнерів.

"Отже, привабливість пишних форм у жінок для чоловіків може мати коріння як у культурних, так і в психологічних аспектах, і є результатом складного взаємодії багатьох факторів. Є ще додаткові аспекти, які впливають на такий вибір", - пояснює експерт.

Психологічний аспект привабливості: Деякі дослідження показують, що чоловіки можуть відчувати більшу сексуальну привабливість до жінок з пишними формами через психологічні асоціації, що виникають з таких форм. Наприклад, пишність може вважатися індикатором хорошого здоров'я та достатку, що приваблює чоловіків, бажаючих створити сім'ю.

Сексуальна експресивність: Деякі чоловіки вважають, що жінки з пишними формами проявляють більшу сексуальну відкритість та експресивність у спілкуванні. Це може викликати у них більше сексуального захоплення та задоволення від інтимного спілкування. І

Індивідуальні уподобання: Насамперед, сексуальні вподобання є великою мірою індивідуальними. Для деяких чоловіків привабливість пишних форм може бути результатом особистих досвідів, культурного впливу або генетичних факторів.

Ці аспекти доповнюють основні причини, які вже вказані, і можуть допомогти глибше зрозуміти, чому чоловіки можуть віддавати перевагу сексу з жінками з пишними формами.