В Сумах пенсионерка обнаружила арсенал боеприпасов

НовостиПроисшествия    13.09.2017 - 15:25
Фото: полиция (facebook.com odesapolice)
Фото: полиция (facebook.com odesapolice)

Сумка с боеприпасами скорее всего принадлежала покойному племяннику женщины

В Сумах 69-летняя женщина обнаружила арсенал боеприпасов. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Сумской области на своей странице в соцсети Facebook.

"Пожилая женщина обнаружила опасную поклажу во время уборки в квартире своего умершего племянника, и вместе с братом принесла "находку" в полицию. В общем полицейские насчитали более 350 единиц боеприпасов, в том числе два снаряда, выстрел к гранатомету и несколько мешочков пороха", - сказано в сообщении.

Женщина рассказала, что пришла навести порядок в квартире своего племянника, который умер в конце августа, и, убирая в доме, наткнулась на опасную находку. Стало известно, что ее 48-летний племянник проходил военную службу в зоне проведения АТО, и вероятнее всего, боеприпасы привез домой именно оттуда.

 

#операціяЗброяВибухівка В Сумах пенсіонерка принесла до поліції сумку боєприпасів (ВІДЕО) Літня жінка виявила небезпечну поклажу під час прибирання в квартирі свого померлого племінника, та разом з братом принесла «знахідку» до поліції. Загалом полісмени нарахували більше 350 одиниць боєприпасів, в тому числі два снаряди, вистріл до гранатомета та кілька мішечків пороху. Вчора вдень до Сумського відділу поліції завітали двоє сумчан – 69-ти річна жінка та її брат. Вони принесли цілу сумку боєприпасів. Як з’ясувалося, жінка прийшла навести лад у квартирі свого племінника, який помер наприкінці серпня, і, прибираючи в оселі, натрапила на небезпечну знахідку. За розповіддю сумчанки стало відомо, що її 48-річний племінник проходив військову службу в зоні проведення АТО, і ймовірніше за все, боєприпаси привіз додому саме звідти. Під час огляду вмісту сумки працівники поліції вилучили з неї 248 автоматних набоїв калібру 5,45 мм, 84 патрони калібру 7,62 мм та 14 патронів калібру 14,5 мм, два снаряди, запал до гранати та гранату до під ствольного гранатомету ВОГ-25. «Жінка зробила все абсолютно правильно, - говорить начальник Сумського відділу поліції Павло Карабута. – Не викинула знахідку десь в кущі чи на смітник, звідки вони могли б потрапити в руки дітей чи сторонніх осіб, а добровільно передала боєприпаси в поліцію. Нагадую, що згідно ч.3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності». Відділ комунікації поліції Сумської області

Опубліковано ГУНП в Сумській області 13 вересня 2017 р.

"При осмотре содержимого сумки работники полиции изъяли из нее 248 автоматных патронов калибра 5,45 мм, 84 патрона калибра 7,62 мм и 14 патронов калибра 14,5 мм, два снаряда, запал к гранате и граната к подствольному гранатомету ВОГ- 25", - отметили в полиции.

Напомним, в городе Павлоград Днепропетровской области полицейские изъяли незарегистрированное оружие у местного жителя.

On Top
Продолжая просматривать www.rbc.ua, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Пропустить Соглашаюсь