Курс валют 17/09 Спрос Предл.
17/09 12.622 12.9
17/09 16.922 18.265
17/09 3.332 3.738
 
 
 

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" була створена в 1999 році, її очолила соратниця колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренка Юлія Тимошенко. "Батьківщина" вперше пройшла до Верховної Ради України на виборах, які відбулися в 2002 році, у складі Блоку Юлії Тимошенко (БЮТ).

Політична сила була в опозиції до другого Президента України Леоніда Кучми, потім активно підтримувала кандидата в президенти на виборах 2004 року Віктора Ющенка. За третього Президента України Віктора Ющенко БЮТ двічі входив до складу парламентської коаліції, а Юлія Тимошенко двічі очолювала уряд. Постійні розбіжності і конфлікти призвели до поразки "помаранчевих" на президентських виборах 2010 року і перемоги четвертого Президента України Віктора Януковича.

Напередодні виборів до Верховної Ради 2012 року партія "Батьківщина" та низка інших опозиційних партій висунули єдиний виборчий список "Об'єднаної опозиції "Батьківщини". Під прапорами партії об'єдналися, зокрема "Фронт змін", "Народна самооборона", "Реформи і порядок", "Народний рух України", "Громадянська позиція" і Меджліс кримськотатарського народу. Зважаючи на відсутність Юлії Тимошенко, яку в 2011 році засудили до 7 років позбавлення волі за звинуваченням у перевищенні влади під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році, список "Батьківщини" очолив лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк, нинішній прем'єр-міністр України.

За підсумками виборів партія отримала 22,67% голосів виборців. Спільно з партіями "УДАР" і "Свобода" "Батьківщина" спочатку була в опозиції до четвертого Президента України Віктора Януковича , а після його повалення увійшла до парламентської коаліції. На даний момент франкція "Батьківщина" у Верховній Раді України 7-го скликання налічує 86 народних депутатів.

З 2008 року "Батьківщина" приєдналася до сім'ї найбільшої та найвпливовішої християнсько-демократичної партії Європейського Союзу - Європейської народної партії, що забезпечило потужне лобіювання інтересів політичної сили в Європейському парламенті.

Реклама

Новости компанийРеклама
Интересное
...

Опитування на сайті РБК-Україна

Результати попереднього опитування

Чи будуть депутати ВР VII скликання голосувати індивідуально своїми картками?
 Зобов'язані, значить будуть
 Не впевнений (а) в цьому
 Ні, будуть так голосувати, як і зараз - декількома картками
 Це не має значення
 Мені все одно
Як минулі вибори вплинули на ваш емоційний стан?
  Всего: 144
::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Дуже засмутили - 53 (37%)
:::::::::: Загнали в депресію - 14 (10%)
:::::::::::: Дали порцію оптимізму - 16 (12%)
:::::::: Після виборів все буде чудово - 11 (8%)
::::::::::: Перетворили мене в радикала - 15 (11%)
:::::::::::: Ніяк не вплинули - 17 (12%)
::::::::::::: Я емігрую з країни - 18 (13%)
Реклама  ·   Опитування  ·   Про компанію  ·   Карта сайту  ·   Контакти  ·  
Все замечания и пожелания присылайте на webmaster@rbc.ua
Все права защищены и охраняются законом. © 2005 - 2014  РБК-Украина
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробнее о соблюдении авторских прав и размещении рекламы.
Яндекс.Метрика