ua ru

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"


ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА

- Парламент не буде підрозділом Банкової. Ухваленням закону про імпічмент Президента ми розпочнемо усунення Януковича від влади, якою той користається для самозбагачення.

- Ухвалимо закон, який дасть вам змогу відкликати депутатів.

- У парламенті голосуватимемо лише персонально. Встановимо кримінальну відповідальність для тих, хто голосує за іншого депутата.

- Скасуємо недоторканність для всіх - Президента, народних депутатів і суддів.

- Видатки на утримання влади скоротимо удвічі. Пільги можновладцям - скасуємо. Позбавимо посадовців державних резиденцій і дач. Повернемо Межигір'я державі.

- Створимо Національне антикорупційне бюро, яке зламає хребет корупції у владі, насамперед у правоохоронних органах. Хіба зможуть боротися з корупцією ті, хто нею керують?

- Проведемо антикорупційну люстрацію усіх чиновників, починаючи з суддів, прокурорів і слідчих. Кожен, хто порушив закон або живе не за декларацією, буде звільнений з посади, притягнутий до відповідальності і позбавлений права працювати на державній службі.

- Унаслідок люстрації відбудеться очищення суддівської системи та державної служби.

- Конституційний Суд, який став подільником Януковича в узурпації влади і порушенні прав мільйонів громадян, буде ліквідовано конституційними змінами.

- Відновимо парламентський і громадський контроль над силовими структурами. Чітко визначимо їх функції, скоротимо чисельність. Ці структури захищатимуть не владу від народу, а права і свободи українських громадян.

- Служба в лавах українського війська буде престижною.

- Надамо громадянському суспільству, журналістам і опозиції ефективні важелі контролю за діями влади.

- Ми зупинимо репресії, звільнимо Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в'язнів. На відміну від чинного режиму, ми не дозволимо обмежувати свободу слова, права громадян на зібрання і мирний протест.

СПРАВЕДЛИВА ДЕРЖАВА - ГІДНЕ ЖИТТЯ

- В економіці ми створимо нові робочі місця і підтримаємо підприємців. В Україні залишиться тільки сім податків.

- Позбавимо бізнес тиску з боку правоохоронних та адміністративних органів. ✓ Ліквідуємо податкову міліцію, яка мордує бізнес.

- Зупинимо потік контрабанди та неякісних товарів.

- Оголосимо війну монополіям у всіх галузях. Створимо умови для чесної конкуренції. Захистимо споживачів від монопольно високих цін на товари та послуги.

- Ліквідуємо тиск режиму мільярдерів на мале та середнє підприємництво.

- Вся власність у країні буде прозорою. Створимо умови, за яких буде вигідніше платити податки, ніж хабарі чиновникам. Перекриємо канали виведення коштів через офшори.

- Проведемо розслідування майнових і фінансових оборудок сьогоднішньої влади. Майно, незаконно приватизоване командою Януковича, повернемо державі. Винних у порушенні закону притягнемо до відповідальності.

- Наш план дій в економіці вже протягом року дозволить підвищити прожитковий мінімум і мінімальну зарплату до 2400 гривень, зарплату вчителів, лікарів, науковців та інших бюджетників - удвічі. За п`ять років мінімальну зарплату збільшимо до двох прожиткових мінімумів. Із неї не стягуватиметься податок на дохід.

- Зробимо перерахунок пенсій. Вони зростуть не на 100 гривень, як перед виборами, а на 334 гривні, як того вимагає закон.

- Несправедлива пенсійна «реформа» Януковича-Азарова-Тігіпка буде скасована. Порядок нарахування пенсій буде єдиним для всіх. Розмір пенсії залежатиме від трудового стажу, зарплати і умов праці. «Спецпенсій» не буде.

- Приведемо військові пенсії у відповідність до рівня грошового забезпечення тих, хто служить зараз.

- Позбавимо Уряд права самочинно зменшувати розмір пільг і соціальних виплат. Відновимо дію соціальних законів.

- Молодь отримає робочі місця. Ухвалимо закон, який гарантує перше робоче місце випускникам вузів, котрі навчалися за держзамовленням.

- На потреби ЖКГ і домогосподарств спрямуємо газ внутрішнього видобутку. Енергозбереження, позбавлення залежності від дорогого російського газу стане національним пріоритетом.

- Поки істотно не підвищиться рівень життя, заборонимо стягувати пеню за заборгованість із комунальних платежів, а тим більше позбавляти людей житла.

- Мораторій на продаж сільськогосподарських земель буде продовжено. Не дозволимо забрати у селян землю за безцінь. Видамо акти на право власності на Вашу землю.

- Кредити для селян зробимо доступними, закупівельні ціни на зерно, молоко і м'ясо - справедливими.

- Права пацієнта на гарантоване безкоштовне медичне обслуговування будуть захищені Законом. Розширимо мережу загальнодоступних медичних закладів, передамо до неї лікарні для депутатів і чиновників, зокрема «Феофанію».

- Для людей із особливими потребами реалізуємо програму «Безбар`єрна Україна».

- Сільські школи, лікарні, дитячі садки закриватись не будуть. Кожна сільська школа отримає швидкісний доступ до Інтернету.

- Освіта стане доступною і сучасною. Розширимо мережу дошкільних установ. У середній школі реалізуємо програму «Знай англійську - як українську».

- Збережемо систему зовнішнього незалежного оцінювання як гарантію рівних можливостей і захисту від корупції при вступі до вузів.

- Запровадимо державні гранти на отримання вищої освіти, стимулюватимемо дистанційне навчання молоді в провідних зарубіжних університетах.

- Чисте повітря, чиста вода, чисті міста і села - наша мета.

УКРАЇНСЬКА САМОБУТНІСТЬ - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

- Пріоритетним завданням стане формування сучасної української політичної нації з неповторною національною ідентичністю, власною історією та спільним європейським майбутнім.

- Наповнимо реальним змістом статус української мови як єдиної державної. Сприятимемо її повноцінному застосуванню в усіх сферах суспільного життя, зокрема на телебаченні, радіо, у книговидавництві, кінематографі та шоу-бізнесі.

- Створимо умови для вільного розвитку усіх мов, гарантуємо права національних меншин згідно з європейськими стандартами.

- Ліквідуємо кризу у відносинах із Євросоюзом.

- Забезпечимо підписання та ратифікацію Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

- Досягнемо безвізового режиму з країнами Євросоюзу, партнерства з Російською Федерацією.

- Європейські цінності - це наші цінності.