Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol

Донецький "Шахтар" переграв московський ЦСКА в матчі Copa del Sol. Перемогу "гірникам" забезпечили два голи у другому таймі - Мхитаряна і Адріано.

31 січня, 17:00
Товариський турнір Copa del Sol
Шахтар - ЦСКА, 2:0
Гол:
Мхитарян, 47, Адриано, 61
Шахтар: П'ятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Рац, Степаненко, Мхітарян, Фернандіньо, Коста, Тейшейра, Адріано
ЦСКА: Акінфєєв, Маріо Фернандес, Набабкін, Березуцький В., Ігнашевич, Вернблум, Цауня, Ельм Р., Дзагоєв, Вагнер Лав, Панченко

Все. Донеччани обіграли армійців. "Гірники" у фіналі турніру.

90 хв. Ілсіньо отримав пошкодження. Лежить бразилець в штрафній "Шахтаря", де йому надають допомогу лікарі.

88 хв. Знову пара Тайсон - Девіч створила момент. Бразилець змістився з лівого флангу атаки в центр і пробив по воротах. Чупчугов відбив удар Тайсона і добивання Девіча.

86 хв. Тайсон по царськи розібрався з кількома суперниками в центрі поля і віддав пас на хід Девічу. Марко увійшов у штрафну і там його звалив захисник ЦСКА. Пенальті не було.

83 хв. Каніболоцький невдало вибив м'яч зі штрафного. Вагнер Лав скинув головою м'яч Безлихотову, той пробив, але м`яч до воріт не долетів, заплутавшись у ногах захисників.

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol80 хв. У ЦСКА молодий Безлихотов змінює Алана Дзагоєва.

75 хв. Тайсон і Девіч трохи удвох не пройшли весь захист ЦСКА. Березуцький в останній момент зупинив Марко.

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol72 хв. Девіч вийшов замість Адріано і Ілсіньо змінює Срну.

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol71 хв. Жовта картка Нетфулину за зрив атаки в центрі поля.

67 хв. Після другого гола "гірники" почали спокійно контролювати м'яч. Не лізуть вперед. Але і не відходять надто на свою половину.

64 хв. Тайсон від центру добіг до штрафної і віддав під удар Адріано, але його удар у ближній кут виявився неточним.

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol61 хв. 2:0!! Луіс Адріано!!! Набабкин віддав дуже слабкий пас воротареві. Бразильський форвард "гірників" перехопив м'яч і вкотив в ближній кут воріт з гострого кута.

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol60 хв. Відразу три заміни у "Шахтаря". Пішли Мхітарян, Степаненко і Кривцов. Вийшли Тайсон, Гричишкин і Чигринський.

57 хв. Зоран Тошич класно пробив зі штрафного в ліву "дев'ятку". Але не менш класно зіграв Каніболоцький.

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol55 хв. Тепер ще і Мхітарян "пожовтів". Біля самої штрафної він сфолив проти Панченко.

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol53 хв. Луіс Адріано жорстко зіграв проти Вернблума. "Гірчичник" бразильцеві.

50 хв. Ракицький завершив неточним дальнім ударом довгу атаку "гірників".

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol47 хв. Мхітарян забиває гол!!! Генріх біля лицьової лінії обіграв Чупчугова і з гострого кута закотив м'яч у порожні ворота.

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol46 хв. Заміни пішли. У ЦСКА Василя Березуцького замінив Олексій Березуцький. Зоран Тошич змінив Цауню. А також Цимцугов змінив Акінфєєва. У "Шахтаря" Каніболоцький змінив Пятова.

Повертаємося до гри, друзі. Як для товариського матчу, гра виглядає дуже добре.

Відпочиваємо 15 хвилин. Перерва в цьому симпатичному матчі.

45+2 хв. В атаці ЦСКА завершується перший тайм. Добре виглядають армійці. "Шахтар" більше грає на контратаках.

44 хв. ЦСКА небезпечну контратаку провів. Вагнер вивів Цауню на ударну позицію, але удару півзахисника армійців не вистачило декількох сантиметрів.

41 хв. Мхітарян повинен був забивати. Срна виконав передачу з флангу на ближню штангу, а там вірменин не зміг добре підставити ногу. Набагато вище воріт.

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol39 хв. Дуглас Коста зіграв рукою. Жовта бразильцеві.

38 хв. Вагнер Лав знову обігрався з Щенниковим, опинився з м'ячем в штрафній, але складний удар з гострого кута відбив Пятов.

35 хв. Гра заспокоїлася. Обидві команди по черзі, переходять центр поля. Після стартової активності моментів поки не виникає.

31 хв. Срна виконав свій фірмовий удар з лінії штрафної. Головою скинув м'яч хорвату Степаненко, але удар капітана "Шахтаря" пройшов трохи вище цілі.

28 хв. Набабкін виконав хороший навіс з правого флангу. М'яч дійшов до ноги Вагнера, але до воріт не долетів. Захисники перешкодили.

26 хв. Поки гравці "Шахтаря" не знають що робити з суперником. Типові швидкі мережива не виходять, дальні удари не дуже йдуть. ЦСКА показує дуже симпатичний футбол.

22 хв. Вагнер Лав обігрався з Панченко і увійшов у штрафну. Там він спробував обійти захисника, але не вийшло. Сам у своїх ногах і заплутався.

19 хв. Поки краще виглядає ЦСКА. Більше володіють м'ячем росіяни. "Гірники" поки чекають.

Шахтар - ЦСКА: Стенограма онлайн трансляції матчу Copa del Sol16 хв. Щенніков вийшов замість травмованого Фернандеса.

14 хв. Фернандес і Березуцький зіткнулися головами в центрі поля. Для бразильця, судячи з жестам лікарів, гра закінчена. Чекаємо, кого випустить Слуцький.

11 хв. А ось вже небезпечно у ворота "Шахтаря". Цауня пробив поруч зі штангою з лінії штрафної після скидки Вагнера Лава.

8 хв. Веселий матч виходить. Ракицький пробив зі штрафного, Акінфєєв зреагував на удар, але відбив м'яч прямо перед собою. На щастя ЦСКА, першим встиг до м'яча захисник армійців.

6 хв. Адріано виявився з м'ячем в штрафній армійців і вирішив скинути м'яч п'ятою назад на лінію. А от туди Мхітарян небезпечно пробив трохи вище воріт.

3 хв. Активно почали обидві команди. У ЦСКА навіть удар по воротах Пятова. Поки не дуже небезпечно. Але матч обіцяє бути дуже цікавим.

Стартував матч!

Доброго зимового вечора, шановні любителі футболу. РБК-Україна починає трансляцію матчу "Шахтар" - ЦСКА. Сподіваємося, буде дуже цікаво.