Реал - Барселона: відео голів

Матч "Реал" - "Барселона" завершився з рахунком 1:1. РБК-Україна пропонує вашій увазі відео голів, забитих у цьому матчі.

У першому півфіналі Королівського кубка "Реал Мадрид" і "Барселона" зіграли на "Сантьяго Бернабеу" внічию - 1:1.

На 50-й хвилині рахунок відкрив Сеск Фабрегас, покаравши "Реал" за недолік уважності в обороні. Передачу йому віддав Ліонель Мессі.

Однак 31 хвилину потому Рафаель Варан замкнув подачу з правого флангу, потужно пробивши головою в ближній кут. Завдяки цьому голу і безпомилковій грі в захисті 19-річний французький захисник став кращим гравцем у складі обох команд.