Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу

Завершився матч Реал - Барселона. Стартовий свисток на Сантьяго Бернабеу пролунав в 22:00. Дивитися матч Реал - Барселона можна було на каналі "Футбол +", онлайн-трансляція на нашому сайті почалася о 21:55.

30.01.2013 22.00
Реал - Барселона 1:1

90+2 хв. "Реал" заробив кутовий, який міг стати фатальним для "Барси", але таким не став - "блаугранас" зуміли впоратися з останнім штурмом у виконанні "Реала". Після серії ударів і рикошетів пролунав фінальний свисток, який зафіксував підсумковий результат - 1:1.

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу87 хв. Хорді Альба пробивав з лінії штрафної - Лопес на місці. Хвилиною пізніше Алонсо вдарив Мессі по ногах, за що отримав жовту.

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчуРеал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу84 хв. Тьяго Алькантара виходить замість Сеска Фабрегаса. Слідом за цим "Барса" подала штрафний, що не призвів до небезпеки біля воріт "Реала". Крім того, отримав жовту Пуйоль, за апеляцію після гола Варана.

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу81 хв. Градус пристрастей на "Бернабеу" вкрай високий. За дві хвилини Мессі міг забивати двічі, проте в перший раз йому завадив Варан, вчасно зупинивши аргентинця, а вдруге шикарно зіграв Лопес, не дозволивши Мессі реалізувати вихід один на один. А потім Озіл небезпечно навісив з правого флангу, а Варан, який проводить чудовий матч у захисті, забив дуже важливий м'яч, головою переправивши м'яч у ворота Пінто. Браво, Варан!

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу75 хв. На полі з'явився Алексіс Санчес, замінивши Педро.

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу71 хв. Алвес отримав жовту на рівному місці - Роналду вже втратив м'яч, однак це не завадило гравцю "Барси", наступити на ногу гравцю "Реала". До цього стовідсотковий шанс не використав Педро - вийшовши один на один з Лопесом пробив трохи неточно. Знову щастить "Реалу".

69 хв. Перебуваючи в штрафній "Реала" Алвес тонко скинув м'яч на набігаючого Фабрегаса, який одразу потужно пробив над поперечиною. "Реалу" пощастило.

66 хв. Озіл прострілював праворуч, Роналду знову повинен був забивати, однак Піке в божевільному підкаті зумів вибити м'яч на кутовий, який ні до чого небезпечного не призвів.

Цікаву статистику фолів наводить режисер трансляції - п'ятнадцять у "Реала" проти одного у "Барселони".

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу63 хв. Ігуаїн виходить на поле замість Бензема. Хвилиною раніше Алвес потужно пробив з правого кута штрафної, але Лопес опинився на місці.

60 хв. Шикарний простріл від Ессьєна з правого флангу ледь не перетворився на гол - Роналду не встиг замкнути подачу на дальній штанзі.

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу57 хв. Лука Модріч з'явився на полі, замінивши Кальехона, який не дуже вдало увійшов у другий тайм.

54 хв. Потенційно небезпечна контратака "Реала" ні до чого не призвела, а ось Фабрегас знову ледь не вийшов один на один, і знову з передачі Мессі. На цей раз вчасно встиг Варан, який в підкаті вибив м'яч з під ніг Фабрегаса.

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу50 хв. "Барселона" виходить вперед. Мессі вивів Фабрегаса "на побачення" з Лопесом. Фабрегас, зробивши театральну паузу, точно пробив в протихід воротареві "Реала", який почав падати ще до удару. Варто сказати, що позиційно помилився Кальехон - саме він не вийшов вчасно, дозволивши гравцеві "Барси" уникнути офсайду.

47 хв. Після паса п'ятою у виконанні Роналду, на ударній позиції опинився Бензема. Француз вирішив бити на виконання, проте точність цього разу підвела - над поперечиною.

46 хв. Почався другий тайм. М'яч в гру ввели гравці "Барселони".

45 хв. Закінчився перший тайм цього дивовижного матчу. Незважаючи на відсутність голів, перший тайм вийшов дуже напруженим і цікавим. До зустрічі через п'ятнадцять хвилин!

44 хв. Роналду, зігравши в стінку з Озілом, міг вийти один на один з Пінто, але в останній момент Пуйоль встиг підставити ногу, тим самим обірвавши небезпечну атаку.

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу40 хв. А ось і перший конфлікт. Почали штовхатися Алвес і Алонсо, проте суддя зумів придушити пристрасті. Слідом за цим Кальехон руками зупинив Альбу, за що отримав жовту картку.

36 хв. Забивати міг "Реал". Озіл прострілював у воротарський майданчик з правого флангу, Бензема вже був готовий переправити м'яч у ворота, але Алвес якимось дивом встиг вибити м'яч з під ноги француза.

32 хв. Мессі пробивав штрафний метрів з 22-х - м'яч полетів над правою дев'яткою. Дуже неточно, як для Мессі.

29 хв. "Реал" вирішив взяти "Барселону" змором, однак трихвилинний штурм воріт Пінто ні до чого не призвів. Кілька разів невдало подавав Ессьен, проте його передачі були перехоплені з легкістю. Варто відзначити відмінний пресинг у виконанні "Реала" - так притиснути "Барсу" до своїх воріт можуть тільки "вершкові".

25 хв. Карвалью ледь не привіз гол у свої ворота, віддавши надто легкий пас на Лопеса. Воротаря обікрав Фабрегас, а потім віддав на Хаві, який бив у порожні ворота. Спас "Реал" Варан - молодий талант виніс м'яч з лінії воріт.

22 хв. "Барса" заробила штрафний у воріт "вершкових". Хаві ледь не забив з цього стандарту, потужним ударом перевіривши на міцність поперечину воріт "Реала".

20 хв. Обрізка "Блаугранас" біля своєї штрафної перетворилася в небезпечний навіс з правого флангу, виконаний Карімом Бензема. Буквально сантиметру не вистачило Роналду для того, щоб вколотити м'яч у ворота Пінто. Уважніше потрібно грати "Барселоні".

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу16 хв. Жовта для Карвалью за фол в центрі поля - небезпечно грав мадридець, до того ж зупиняв небезпечну контратаку.

13 хв. Мессі вивів "Барсу" в контратаку, потім віддав пас на Іньєсту, який шикарною передачею вивів Альбу один на один з Лопесом, проте удар у гравця каталонського клубу не вийшов. Дуже небезпечно.

9 хв. Високий пресинг у виконанні "Реала" закінчився тим, що Пуйоль подарував м'яч мадридцям. Після серії помилок м'яч потрапив до Ессьена, який навішував справа, проте м'яч після рикошету ледве не опустився за комір Пінто - воротар встиг перевести круглого на кутовий, котрий був реалізований неточною подачею.

5 хв. Дивно грає "Барса". Поки Алвес корчився від болю в центрі поля після удару по ногах від Хедіри, каталонці розіграли штрафний, а потім самі вибили м'яч в аут.

Реал - Барселона: стенограма онлайн-трансляції матчу2 хв. Ось так! Роналду проривався по лівому флангу, проте Піке ціною жовтої картки зупинив португальця на лінії штрафної. Небезпечний стандарт ледь не перетворився на гол - Кріштіану по красивій дузі пробив по центру - Пінто насилу відбив.

1 хв. Тільки що пролунав стартовий свисток. "Реал" грає в білій формі, "Барса" у синє-гранатовій. М'яч з центру ввів в гру мадридський клуб. "Бернабеу" забитий під зав'язку, глядачі, як і всі ми, в очікуванні справжнього футбольного шоу.

Реал: Лопес, Варан, Карвалью, Арбелоа, Ессьєн, Алонсо, Хедіра, Озіл, Кальехон, Роналду, Бензема.
Барселона: Пінто, Алвес, Піке, Пуйоль, Альба, Хаві, Бускетс, Фабрегас, Іньєста, Родрігес, Мессі.

Кубок Іспанії, який також називається Кубком Короля, зробив уболівальникам справді королівський подарунок - в півфіналі турніру зійшлися "Реал" і "Барселона". Це означає те, що уболівальники отримають можливість насолодитися двома "зайвими" "класико" в сезоні. Перший матч відбудеться сьогодні, другий - 27 лютого. У другому півфіналі зіграють "Атлетіко" і "Севілья".