"Шахтар" обіграв ЦСКА і вийшов у фінал Copa del Sol

Донецький "Шахтар" зіграв ще один матч на товариському турнірі Copa del Sol. Суперником "гірників" був московський ЦСКА. Завдяки двом голам Мхитаряна і Адріано донеччани відсвяткували перемогу 2:0.

Шахтар - ЦСКА 2:0
Голи
: Мхітарян, 47, Луіс Адріано, 62
Шахтар: Пятов (Каніболоцький, 46), Срна (к) (Ілсіньо, 72), Кривцов (Чигринський, 60), Ракицький, Рац, Степаненко (Гречишкин, 60), Фернандіньо, Коста (Едуардо, 71), Мхітарян (Тайсон, 60), Тейшейра, Адріано (Девіч, 71)
ЦСКА: Акінфєєв (Чепчугов, 46), Ігнашевіч, В. Березуцький (А. Березуцький, 46), Фернандес (Щенніков, 16), Набабкін, Вернблум (Нетфуллин, 70), Ельм, Дзагоєв (Безлихотнов, 80), Цауня (Тошич, 46), Вагнер, Панченко

Перший тайм сьогоднішньої гри вийшов досить рівним. ЦСКА довго тримав м'яч, в той час, як "гірники" не особливо рвалися вперед. Через цю пасивну гру моментів біля воріт Акінфєєва було мало. Але вони були. Наприклад, кілька шансів упустив Мхітарян, коли партнери виводили його на ударну позицію. Були моменти і біля воріт Пятова. Вагнер Лав, який провів гру на досить високому рівні, повинен був забивати після передачі з флангу, але пробив трохи вище воріт з пари метрів.

Другий тайм почався з гола у ворота Чепчугова, який щойно вийшов на поле. Фернандіньо вивів Мхитаряна один на один, вірменин у лицьової лінії обіграв голкіпера і відправив м'яч у порожні ворота. Другий гол був схожим. Набабкін слабо віддав пас назад на воротаря, Луіс Адріано підхопив м'яч і з нульового кута пробив в ближній кут. Відчувши "смак крові" "гірники" заграли в свій футбол, але забити ще не змогли.

"Шахтар", вигравши всі матчі в групі, вийшов у фінал міжсезонного турніру. Фінал відбудеться в суботу 2 лютого. Суперником "гірників" буде польський "Відзев".