Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"

Київське "Динамо" в домашньому матчі перемогою над "Ріо Аве" достроково вийшов у плей-офф Ліги Європи.

Стрімінг матчу "Динамо" - "Ріу Аве" в прямому ефірі і освітлення на мобільних платформах здійснюється ТСН - партнером УЄФА о телетрансляціям.

27 листопада, 20:00
Київ, "Олімпійський"
Динамо - Ріу Аве, 2:0
Гол: Ленс, 53, Велозу, 78
Динамо:
Шовковський, Сілва, Виду, Бурда, Хачеріді, Сидорчук, Риболовля, Беланда, Ленс, Ярмоленко, Кравець
Ріу Аве: Едерсон, Лионн, Пінту, Родерік, Густаво, Брессан, Вилаш-Боаш, Морейра, Хассан, Боатенг, дель Вельє

Фінальний свисток. З перемогою!

89 хв. Ярмоленко обігрався з Хачеріді і пробив - Едерсон знову на висоті!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"85 хв. Вида отримав гірчичник.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"82 хв. А замість Леонна виходить Марсело.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"81 хв. Гусєв виходить замість Ленса.

80 хв. Знову Едерсон! Рибалка відмінно пробив здалеку, але воротар португальців сьогодні незрівнянний.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"78 хв. Оце так поворот! Ярмоленко виконав навіс зі свого флангу і Велозу головою відправляє м'яч у ворота!

75 хв. Мбокані нанесла свій перший удар у матчі, розвернувшись на лінії штрафного. М'яч знову у Эдерсона.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"70 хв. Мбокані відправляє на лавку Кравця.

68 хв. Лопес вискочив на Шовковського після пасу Укри, але наш голкіпер зумів накрити удар.

64 хв. Ах! Ленс прострілив на лінію штрафного, звідки Ярмоленко відмінно бив у кут, але Едерсон дістав і цей удар!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"62 хв. А тепер Велозу виходить замість Сидорчука.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"61 хв. Укра та Лопес змінюють Боатенга та Брессана.

60 хв. Ярмоленко подав з флангу і Кравець пробив головою трохи над воротами.

58 хв. Кияни не помітили, що вже забили і продовжують тримати м'яч у себе. Мабуть, бажання швидко забити другий і заспокоїтися є. А це добре.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"53 хв. ГОЛ!!! Яка краса! Ленс прорвався по лівому флангу, пройшов захисника і пробив точно в дальній від себе кут!

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"52 хв. Кравець дуже грубо зіграв проти суперника в центрі поля.

49 хв. З перших хвилин Динамо повністю заволоділи ініціативою. Якщо в першому таймі у гостей була можливість переходити центр поля, то зараз такого шансу немає.

Другий тайм на Олімпійському

Перерва

44 хв. Ах! Бурда бив з меж штрафного, але Едерсон зреагував на цей удар.

40 хв. Непоганий момент у Кравця. Після подачі зі штрафного м'яч дійшов до форварда, який бив головою з гострого кута, але пробив вище воріт.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"36 хв. Густаво просто зрубав Ленса на фланзі.

32 хв. Ярмоленко влаштував самбу на фланзі проти Пінту і небезпечно подавав у штрафну, але Едерсон сьогодні бере все, що летить поряд з ним.

27 хв. Скільки можна?! Ярмоленко вивів Кравця на голкіпера, якого Артем вже обіграв, але тепер слабо пробив у бік воріт. М'яч навіть не докотився до мети.

Стенограма онлайн-трансляції матчу "Динамо" - "Ріу Аве"25 хв. Сидорчук порушив правила проти Густаво.

24 хв. Ну як?! Ленс віддавав у штрафний на Кравця, але з ударом Артема знову впорався голкіпер!

20 хв. Ще один вихід Кравця на воротаря! І знову Артем пробив у голкіпера!

16 хв. Боатенг бив головою після подачі кутового, але удар вийшов відверто слабким.

12 хв. Сумбурно проходить гра. Явно гравцям холодно, що призводить до постійних забігів футболістів обох команд.

7 хв. Кравець! Вискочив Артем один на один з воротарем, але пробив трохи повз ворота!

6 хв. Добре почали матч португальці. Вже і удар з штрафного був у Густаво і з лінії штрафного майданчика пробивав Хассан. Але поки що все мимо воріт.

2 хв. Хассан непогано вривався у штрафну Динамо, але його удар заблокував Сілва.

Команди на полі. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Динамо - Ріу Аве.

Група J

1. Динамо - 9 очок
2. Стяуа - 7 очок
3. Ольборг - 6 очок
4. Ріу Аве - 1 очко

Київське "Динамо", повернувшись на вершину групи J і перебуває в одній перемозі від виходу в 1/16 фіналу, приймає "Ріу Аве", який вже втратив шанси на вихід в наступний раунд, але прагне взяти реванш за розгромну поразку в Португалії.

"Динамо" виграло у виїзному матчі першого туру з рахунком 3:0, завдавши "Ріу Аве" найбільша поразка в єврокубках, проте в останніх чотирьох зустрічах з португальськими командами у Києві біло-сині перемог не знали. У третьому відбірковому раунді "Ріу Аве" відсвяткував мінімальну перемогу в Гетеборзі, але потім програв усі виїзні матчі з різницею в один м'яч; "Динамо" обидва домашні поєдинки у поточному турнірі виграла з різницею у два голи.

"Динамо" в четвертий раз поспіль доходить до групової стадії, і лише в сезоні 2011/12 кияни не пробилися в 1/16 фіналу Ліги Європи. Нападник "Ріу Аве" Укра отримав своє незвичайне прізвисько ще в дитинстві за довгі і світлі, як в українця, волосся. Білоруський півзахисник "Ріу Аве" Ренан Брессан є найдосвідченішим єврокубковим бійцем в команді. У складі БАТЕ він двічі протистояв киянам на груповій стадії Ліги Європи-2010/11. Борисовський клуб зіграв внічию (2:2) в Києві, але поступився з рахунком 1:4 у рідних стінах. Кольори "Динамо" захищає португальський півзахисник Мігель Велозу. Коли він виступав за "Спортинг", грав пліч-о-пліч з нинішнім лівим захисником "Ріу Аве" Тьягу Пінту.