Кукесі - Металург: Донецька команда безславно поступається в Албанії

Донецький "Металург" не зміг підтримати почин "Чорноморця" і поступився в Албанії місцевому клубу "Кукесі" з рахунком 0:2. В Україні про "Кукесі" чули одиниці, воно і зрозуміло, команда в минулому сезоні взагалі перший раз в історії грала в албанській Суперлізі. Перед матчем "Металург" був явним фаворитом, але на полі не завжди клас перемагає завзятість і порядок. "Кукесі" не без частки везіння не зміг пропустити, до того ж сам забив два голи, відправивши металургів додому з бубликом.

Початок матчу перетворився для металургів холодний душ. На 6 хвилині албанці розіграли нехитру комбінацію і 23-річний аргентинський захисник Лукас Малакарне після кутового з передачі Іглі Алмучі завдав точний удар по воротах Паньківа. Таким чином, "Металург" виявився програючою стороною вже в дебюті зустрічі.

Очікувалося, що після пропущеного голу гості підуть вперед і поставлять албанських вискочок на місце. Однак до середини тайму "Металург" нічого не зміг пред'явити господарям. Лише на 30 хвилині Лазіч серйозно загрожував воротам "Кукесі", однак воротар був на висоті. Юрій Максимов, дивлячись на такий смуток, зважився на ранню заміну - захисника О'Ді змінив вінгер Грегорі Нельсон.

Але заміна не додала гостроти "Металургу". Гра проходила без особливих моментів біля воріт господарів. Паньків також в гру вступав нечасто. Лише на 45 хвилині Лазіч ще раз небезпечно пробив по воротах, але воротар Халілі знову зіграв вище всяких похвал. До речі, це був не день Лазіча. У другому таймі він ще кілька разів буде мати реальні шанси на взяття воріт, але кожен раз буде їх тринькати.

У другому таймі металурги притиснули господарів до їхніх воріт, контролюючи м'яч. Ось лише небезпечних моментів біля воріт Халілі було замало. Димитров, Лазіч, Мораес запороли свої моменти. Нельсона ж Максимов і зовсім прибрав з поля у другому таймі, вже дуже непомітний був голландець.

А на 69 хвилині підвів команду Микола Морозюк. Захисник отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. Після цього Максимов вирішив поміняти невдачливого форварда Мораеса на молодого Дегтярьова. Той ледь вийшов на поле, як перевірив на міцність каркас воріт Халілі. Мабуть, невдача Мораеса передалася і Дегтярьову.

Не забивав "Металург" - забив "Кукесі". На 84 хвилині Ренато Малота після кутового пробив так, що мало гостям не здалося - 0:2. Ось так захисники середньої албанської команди декласували зоряних металургів. Вартість української команди в десять разів більше вартості албанської, однак це не завадило господарям вказати "Металургу" на двері. Тепер команді Максимова в Донецьку доведеться неабияк попітніти, щоб уникнути цієї ганьби.

Кукесі - Металург, 2:0