Шахтар - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України

Шахтар - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України Фото: У матчі першого кола "Динамо" перемогло

РБК-Україна провело онлайн-трансляцію поєдинку

В матчі української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" і київське "Динамо" розійшлися миром, так і не забивши один одному.

26 квітня, 19:30
Львів, "Арена Львів"
Шахтар - Динамо, 0:0
Шахтар:
П'ятов, Ісмаілі, Кривцов, Ракицький, Срна, Степаненко, Фред, Коста, Тейшейра, Тайсон, Адріано
Динамо: Шовковський,Антунеш, Хачеріді, Драгович, Виду, Рибалка, Сидорчук, Беланда, Ленс, Кравець, Ярмоленко

Кінець матчу

Шахтар - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України90+5 хв. Дуже грубий підкат від Види ноги Бернарда.

87 хв. Після прострілу Срни м'яч відскочив до Адріано і той пробив, але влучив м'ячем у поперечину!

Шахтар - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України83 хв. Гусєв і Буяльський з'явилися на полі. Пішли Ленс і Сидорчук.

Шахтар - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України80 хв. Тайсона і Косту в грі поміняли Марлос і Бернард.

Шахтар - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України79 хв. Ракицький грубо підкотився під Ярмоленко.

77 хв. Хороший удар Степаненко здалеку, з яким впорався Шовковський.

Шахтар - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України72 хв. Кривцов не може продовжити гру. Виходить Кучер. А у Динамо Мбокані поміняв Кравця.

Шахтар - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України68 хв. Адріано ззаду вдарив по ногах Ярмоленко.

63 хв. Фанати запалили фаєри, дим заповнив поле і судді довелося зупинити гру.

58 хв. Непоганий, але трохи слабкий, удар від Рибалки зі штрафного завершився впевненою грою П'ятова.

Шахтар - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України53 хв. Хачеріді довелося руками зупиняти прорив Адріано.

51 хв. Шовковський впевнено зіграв після удару Кости з штрафного.

46 хв. Відмінна атака через правий фланг пройшла у Динамо і Беланда віддав всередині штрафного під удар Ленса, але голландець пробив над воротами.

Слідкуємо за другим таймом

Кінець відмінного першого тайму

Шахтар - Динамо: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату України42 хв. Тайсон грубо зрубав Ярмоленко недалеко від своєї штрафної.

35 хв. Хороша комбінація пройшла у Динама і Беланда бив після пасу Кравця, але м'яч пройшов над воротами.

28 хв. Дуже класно вийшло Кравцю вивести Ленса на П'ятова, голландець пробив у голкіпера, але суддя раніше показав, що був офсайд.

23 хв. Рибалка невдало зіграв біля своїх воріт і м'яч дістався Адріано, який пробив з лінії штрафного, але Шовковський знову зіграв на висоті.

19 хв. Як зараз не забиває Кравець?! З близька пробивав українець, але не влучив по воротах.

15 хв. Дуглас Коста непогано бив з лінії штрафного, але Шовковський зреагував.

11 хв. Поступово ініціатива переходить до гравців "Шахтаря". Але момент створити поки не вдається.

4 хв. Рівна гра. Команди по черзі переходять центр поля, але поки по воротах не б'ють.

Розпочався матч у Львові

Які б не були розклади і події в українському футболі, матчі між "Шахтарем" і "Динамо" завжди переповнені боротьбою, пристрастю і яскравим футболом. І київському "Динамо" сьогодні буде вкрай складно після насиченого матчу Ліги Європи проти "Фіорентини" стримати донецьких гравців, які знаходяться в непоганій формі.

КДК ФФУ пішла на зустріч київським "Динамо" і скасував дискваліфікацію Ярмоленко. У донецькому "Шахтарі" на це відреагували негативно. І це зрозуміло, адже донеччани відстають на 5 очок і "Динамо" Ярмоленко і без нього - дві різні команди.

Можна очікувати, що і Ребров і Луческу використовують у матчі своїх кращих гравців. І в обох випадках, основи давно награні і зрозумілі. Хіба що у "Динамо" може вийти зі старту Мігель Велозу, якщо зможе відновитися після травми.

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу:

"Без "Динамо" наші перемоги не були б настільки значущі. Навіть не так важливо, хто виграє титул, а той, у кого ти виграєш, хто на другому місці. Для всіх, гравців, тренерів, вболівальників, ці матчі - велике свято. В таких іграх ти професійно живеш, саме вони роблять чемпіонат цікавим".