"Народно-трудовий союз України"


Девіз:

"За гідність кожного і добробут усіх"

Установчий з'їзд політичної партії "Народно-трудовий союз України" (НТСУ), як партії лівоцентристського типу, відбувся 11 квітня 2006 р.

Другий з'їзд НТСУ відбувся 21 серпня 2010 р. в Луганську. На цьому з'їзді головою політичної партії "Народно-трудовий союз України" був обраний народний депутат України, доктор соціологічних наук, професор Валентин Сергійович Зубов.

У лютому 2011 р. у місті Черкаси відбувся підготовчий пленум ЦК НТСУ з розгляду нової редакції програми і статуту партії, які готувалися для обговорення та затвердження на Третьому позачерговому з'їзді партії. Після активних і всебічних дискусій нової редакції програми і статуту НТСУ в регіональних партійних організаціях ці документи були розглянуті та затверджені Третім позачергових з'їздом НТСУ в березні 2011 р.

В даний час "Народно-трудовий союз України" готується до участі партії у парламентських виборах 2012 р. - перших парламентських виборах в історії партії.

Вибори 2012
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся