В Інтернеті опубліковано трейлер нового фільму про Майдан

В Інтернеті опубліковано трейлер нового фільму про Майдан
"Зима у вогні: Боротьба України за свободу"

Фільм вийде у прокат 9 жовтня 2015

Трейлер нового фільму "Зима у вогні: Боротьба України за волю" про події Євромайдану взимку 2013-14 років, знятого американською студією Netflix, опубліковано найбільшим відеохостингом YouTube.

"93 дні, що почались як мирний студентський протест і закінчились кровопролитною революцією", - йдеться в поясненні до ролика.

Фільм вийде у прокат за місяць, 9 жовтня 2015 року.

Нагадаємо, Майдан (Євромайдан, що отримав назву "Революція гідності") - національно-політичні протести в Україні, які проходили в період з листопада 2013 року по лютий 2014. Початок революційних подій пов'язано з відмовою чинної влади від європейського вектора розвитку держави.

Перші акції на Майдані в Києві відбулися 21 листопада 2013 року у відповідь на рішення Кабміну Миколи Азарова зупинити процес підписання Угоди про асоціацію України з ЄС. Протягом наступного тижня аналогічні демонстрації проходили в усіх великих містах України. Нова хвиля протесту розпочалася після силового розгону в ніч на 30 листопада.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся