Весна за розкладом. У Києві відкриють виставку тюльпанів і нарцисів

Весна за розкладом. У Києві відкриють виставку тюльпанів і нарцисів Фото: Тюльпани на Співочому полі в Києві (facebook.com/spivochepole)

На Співочому полі зацвітають понад півмільйона квітів

Щорічна виставка тюльпанів відкриється всупереч війні - адже підготовка почалася ще на початку лютого, а розквітають вони за розкладом до травня.

Цього року киян запрошують помилуватися квітами із 3 травня в парку "Співоче поле" на території Печерського ландшафтного парку.

"Ми обожнюємо своє місто, своїх людей і улюблений парк Співоче поле. Скоро тут розквітнуть 500 тисяч тюльпанів, так що ми вирішили відкрити територію парку для всіх охочих. Крім тюльпанів ви побачите нарциси, іриси, крокуси, мускарі та інші багаторічники", - написали на сторінці парку в Facebook.

Весна за розкладом. У Києві відкриють виставку тюльпанів і нарцисівФото: Минулорічна виставка тюльпанів (facebook.com/spivochepole)

Для дітей облаштували зону розваг і поставили батут.

"Співоче поле для мене взагалі казка. Спасибі всім, хто своєю неймовірною працею дає нам такі чудові композиції", - пишуть відвідувачі в коментарях на сторінці парку.

Весна за розкладом. У Києві відкриють виставку тюльпанів і нарцисів

Фото: Підготовку до виставки розпочали до війни (facebook.com/spivochepole)

Вхід на виставку тюльпанів у парку платний.

Вартість квитків: дорослий - 100 гривень, дитячий – 25 гривень.

Зазначається, що частину коштів від продажу квитків переведуть на потреби ЗСУ.

Нагадаємо, ми писали, як зміниться туризм в Україні після війни.