ua en ru

Дружина Віктора Павліка нарвалася на критику за "шикарний" відпочинок, але гідно відповіла хейтерам

Дружина Віктора Павліка нарвалася на критику за "шикарний" відпочинок, але гідно відповіла хейтерам Дружина Віктора Павліка Катя Реп'яхова відпочила в Болгарії (фото: instagram.com/repyahovakate)

Катерина Реп'яхова розповіла підписниці, що її життя - виключно в її руках, тому не варто звинувачувати когось у своїх бідах

Дружина Віктора Павліка Катерина Реп'яхова відпочила в Болгарії. Але їй не сподобалося. Про це жінка чесно розповіла у своєму Instagram-блозі.

"Все почалося з того, що ми з мамою захотіли поїхати на море, але бюджет у цьому році у нас дуже обмежений. Ми мали трохи більше тисячі євро. В Туреччину я спочатку не хотіла їхати, в дешеву Туреччину. Так як останні кілька років відпочиваю в шикарній Туреччини, від €2000. Я розуміла, що приїду в слабку Туреччину і буду тільки засмучуватися через все. Я не подумала про те, що в Болгарії може бути ще гірше. Я розуміла, що тут буде слабенько, але не розуміла, що настільки. Найбільше мене дивує, що на сонячному березі ніде, крім супермаркету, не приймають банківські картки. Я в шоці від кількості китайських, дешевих магазинів, від бруду. Від бігаючими за нами бабок, що пропонують спробувати їх фрукти, і таксистів, які чіпляються весь час. Я думала, таке є тільки в Єгипті. Правда, офіціанти в ресторані не пристають так, як у Єгипті. Там взагалі їсти неможливо. Ми з мамою відпочивали в Болгарії 19 років тому і спогади були найсвітліші. Тому сюди й повернулися. Більше, звичайно, у Болгарії ми не повернемося. Ну, а на рахунок готелю, нам відверто не пощастило. За ці гроші ми бачили тут, на березі, набагато миліші готелі. Але в будь-якому випадку, ми фокусуємо свою увагу на гарному. Будь-який відпочинок краще, ніж сидіти вдома", - написала Катерина, опублікувавши фото на тлі "міста мільйонерів" Светі Влас, який, за словами самої блогерки, скрасив її перебування в Болгарії.

"Коли сонячний берег стане, як Светі Влас, сюди можна буде повернутися", - додала жінка.

Дружина Віктора Павліка нарвалася на критику за "шикарний" відпочинок, але гідно відповіла хейтерам

Дружина Віктора Павліка Катя Реп'яхова в Светі Влас (фото: instagram.com/repyahovakate)

Такий "чесний відгук" Реп'яхової не сподобався деяким з її підписників. Зокрема, жінку звинуватили в тому, що вона "живе на широку ногу". А більшості українців відпочинок "в шикарній Туреччині від €2000" не по кишені. Ось лише один з таких коментарів.

"Я, звичайно, вибачаюся, ми не з Києва. Може, в Києві звичайна людина заробляє собі на курорти, але у нас, на жаль, такого немає, звичайні люди заробляють від 5 до 7 тис. грн. І то, це вважається велика зарплата. При всьому бажанні, звичайна сім'я з дітьми не може собі таке дозволити, а задовольняється тим, що є - брудом, як ви висловлюєтесь. Я, звичайно, не про себе, мені в житті пощастило більше. А про звичайних людей, які теж, може, хочуть відпочити по-шикарному, але... Ніхто не винен, що такі зарплати в Україні. Мені просто прикро за наших людей, які пахають і заробляють копійки. Вам, може, цього не зрозуміти, не всім же бути бізнесменами, політиками, дружинами-чоловіками зірок і т. д. Необхідно хоч трохи думати про людей, як вам здається "нижчих сортів", вони теж люди. Звичайно, була б будь-яка на вашому місці, теж так міркувала, і я вас не звинувачую зовсім. Просто прикро за звичайних людей", - написала Олена Прохоренко-Тузовська.

Цей коментар не залишився непоміченим самою Катериною. Вона детально розписала, чому не бачить нічого поганого у своєму пості, та й взагалі, у своєму "шикарному" способі життя.

Дружина Віктора Павліка нарвалася на критику за "шикарний" відпочинок, але гідно відповіла хейтерам

Дружина Віктора Павліка Катя Реп'яхова (фото: instagram.com/repyahovakate)

"Я теж зі звичайної сім'ї. Але у мене є прагнення і завзяття. Можна не миритися з з/п 5 тис., і вживати заходів. Немає такого поняття "немає грошей". Вони, просто, не ваші. Зробіть так, щоб вони були ваші. Є мільйон прикладів, коли люди з сіл досягають хороших результатів. І це не моя і не ваша вина, що комусь дано, а комусь - ні. Якщо людина дивиться мій блог і відчуває себе неповноцінною, ще раз кажу, - краще не дивитися. Чи, може, мені поїхати в село на 5 тис.? Щоб іншим не так прикро було? Нормальна, адекватна людина буде дивитися на успішних людей і надихатися. А ненормальна - заздрити. Так ви знайшли до кого причепитися - до мене. Скільки на просторах Інтернету реально багатих людей, відпочиваючих дуже круто... В готелях від 4,5 тис. євро. Ось я беру з них приклад, а не кажу "їм просто пощастило", "вона дружина депутата або футболіста". У мене є багато проблем у житті і навіть боргів, не думайте, що мені все падає з неба. Просто моє життя - в моїх руках! І якщо я не задоволена життям, я в цьому не звинувачую країну, ні закони, ні місце, де я народилася, а себе! Тому що тільки я можу вплинути на якість свого життя! А не Україна, президент чи ще хтось!" - сказала 26-річна Реп'яхова.

Раніше Катя Реп'яхова зачарувала фото в мальовничому місці.

Нагадаємо, не так давно Леся Нікітюк "наїхала" на бідну медсестру, але те, що сталося далі, здивувало всіх.