ua ru

Лікарі назвали новий симптом коронавіруса: негайно перевірте п'яти

Лікарі назвали новий симптом коронавіруса: негайно перевірте п'яти Вчені розповіли про перший симптом коронавіруса (Колаж РБК-Україна)

Іспанські вчені розповіли про новий тривожний симптом коронавіруса, який проявляється на тілі

Коронавірус у світі інфікував близько двох мільйонів людей. З кожним днем інфекція продовжує поширюватися. Серед відомих симптомів таких, як температура, кашель і ломота в тілі, додався ще один - це почервоніння на п'ятах у дітей та підлітків. Про цю нову ознаку Covid-19 повідомили іспанські вчені з Ради ортопедів країни, пише The New York Post.

Як запевняють фахівці, поки що таких симптомів не дуже багато, але якщо на них вчасно звернути увагу - можна діагностувати Covid-19.

Новий симптом коронавіруса ніяк не пов'язаний із застудою .Якщо на п'ятах плями у вигляді синців - це нехороший знак.

Такі симптоми інфікованих коронавірусом спостерігалися в Італії, Іспанії та Франції. Дослідники не можуть на 100% сказати, чи говорять плями на п'ятах про коронавирусе. Лікарі рекомендують своїм колегам і простим людям звертати увагу на плями на ногах як на можливий ранній симптом Covid-19.

Лікарі назвали новий симптом коронавіруса: негайно перевірте п'яти

Новий симптом коронавіруса вражає дітей і підлітків (фото: The New York Post)

За даними видання, в даний час у кожної п'ятої інфікованої людини спостерігаються плями на п'ятах.

Як зазначив дитячий дерматолог Маццотта Трокколі, висип може бути новим клінічним проявом COVID-19 у дітей. Завдяки їй заражених можна буде виявити на ранній стадії.

Як ми раніше писали, у COVID-19 з'явився новий незвичайний симптом: докладний опис.