ru ua

Топ-модель по-українськи: 2 сезон 2 випуск дивитися онлайн

Топ-модель по-українськи: 2 сезон 2 випуск дивитися онлайн Кадр з шоу Топ-модель по-українськи

Топ-модель по-українськи: 2 сезон 2 випуск можна дивитись онлайн на Styler

7 вересня на Новому каналі показали 2 випуск 2 сезону реаліті Топ-модель по-українськи.

У новому випуску Соня Плакидюк розділу учасників проекту.

Великий знімальний зал. Напівтемрява. Посередині – величезний келих з водою. Його підсвічуються різними кольорами – синім, червоним, жовтим. До посудини підходить дівчина. Шпильки, корсет з відкритими грудьми, посипаної золотими блискітками. Червоні губи.

Топ-модель по-українськи: 2 сезон 2 випуск дивитися онлайнТоп-модель по-українськи: 2 сезон 2 випуск дивитися онлайн

Кадр з шоу Топ-модель по-українськи

По драбині забирається в келих з водою. Зараз вона – ігристе вино, яке хлюпається в прозорому склі. І, до речі, її звуть зовсім не Діта фон Тіз, як ви могли б подумати. Вона – Юля Дыхан, претендент на місце в 15-ке учасників шоу Топ-модель по-українськи.

Дивитися 2 сезон 2 випуск Топ-модель по-українськи можна на Styler.

За дві години до цього

Відверту фотосесію в стилі "бурлеск" учасникам підготувала експерт проекту Соня Плакидюк. До речі, виявилося, що далеко не всі хлопці знали, що значить це слово.

– Якщо ви чуєте слово "бурлеск" і думаєте тільки про одному фільмі з Крістіною Агілерою, то ви нічого не знаєте про бурлеску, – заявила Соня. – Це театралізоване шоу, яке вчить любові до себе. Напрямок стало популярним в Америці 20-х років. Шоу дивувало не лише еротизмом, але і самоіронією, танцями, крутими костюмами, акробатикою. І це не банальний стриптиз. Це неймовірної краси шоу! Культовий номер в келиху в стилі "бурлеск", який знають, напевно, всі, виконала кілька років тому Діта фон Тіз. І я запропонувала учасникам стати частиною цього номера.

Не просто запропонувала, але ще й виступила на фотосесії в ролі фотографа. Так що навіть ті учасники, які в підсумку не потрапили в 15-ку, можуть похвалитися fashion-знімками від самої Соні Плакидюк!

За два тижні до цього

Спеціально для фотосесії художники проекту виготовили стилізований келих. Але якщо Діта виконувала номер в мартиннице, то претенденти на місце в 15-ке – в глибокому винному келиху.

– Відкрию секрет – це зовсім не келих! – посміхається головний художник проекту Катерина Котенко. – Ми довго думали, як зробити ємність, в якій може поміститися людина. Рішення прийшло несподівано – на очі попалося підвісне крісло у вигляді півсфери. Зварювальники зробили для нього стійку у вигляді ніжки келиха. Підготовка була довгою, але результатом ми задоволені!

Топ-модель по-українськи: 2 сезон 2 випуск дивитися онлайн

Кадр з шоу Топ-модель по-українськи

Під час цього

Відкрила фотосесію Юля Дыхан. Поки вона позувала в холодній воді, учасники на бекстейдже страшенно хвилювалися. Адже келих з водою і бурлеск – не всі їх завдання на сьогодні. Кожен на час фотосету повинен перетворитися в напій. І якщо Юлі дісталося ігристе вино, то Яні Кутишевской – кисіль.

– Ось як мені показати перед Сонею кисіль? – переживала Яна. – Ну, тягнеться він. І що далі? Взагалі, я обожнюю, коли бабуся варить мені кисіль. Але це ж не значить, що я знаю, як показати його в стилі "бурлеск"!

А ось Софі Берідзе з Грузії на 100% була впевнена, що їй дістався саме той напій. Саме той – це віскі.

– Наші художники по костюмах підготували для мене приголомшливий образ! – захоплювалася Софі. – Я виглядаю, як Вітні Х'юстон у 80-х роках. Давайте келих, люди! А взагалі віскі для мене – благородний напій для сильних чоловіків і пошарпаних життям жінок. Прямо як я!

До речі, Софі підходить під обидві озвучені нею категорії любителів віскі. До недавнього часу вона була хлопцем. Софі – дівчина-трансгендер...

Топ-модель по-українськи: 2 сезон 2 випуск дивитися онлайнКадр з шоу Топ-модель по-українськи

Раніше ми публікували першу серію другого сезону Топ-модель по-українськи.

До речі, стали відомі деталі нового сезону шоу Київ вдень і вночі.

Також ми розповідали, що сталося у фіналі серіалу Київ вдень і вночі, і чим закінчилася ця заплутана історія. Також ми публікували першу серію.

Подивитися попередні серії Київ вдень і вночі можна на Styler.