ru ua

Російські ОМОНовці жорстоко розігнали мирний мітинг

Російські ОМОНовці жорстоко розігнали мирний мітинг У Росії в Хабаровську силовики розігнали мітинг (фото: twitter.com/gazetabycom)

Мітинги в Хабаровську в РФ тривають три місяці

В російському Хабаровську силовики жорстко розігнали мирний мітинг, в результаті чого кілька людей отримали серйозні травми і потрапили до реанімації після побиття.

У мережі з'явилося відео, як співробітники ОМОН нападали на групу демонстрантів, які поставили намети на центральній площі, витягали їх за руки та ноги й били. Ці кадри 10 жовтня лідер партії "Росія Майбутнього" Олексій Навальний опублікував у своєму Twitter.

На ролику видно, що одна постраждала жінка залишилася лежати на асфальті. Учасники мітингу просили викликати "швидку" для надання медичної допомоги.

Демонстранти обсипали російських силовиків прокльонами, намагалися вирватися з рук ОМОНівців і втекти.

"Що ж ви робите?! Будьте ви прокляті!" - кричали жінки.

Відео: В Хабаровську силовики жорстко розігнали мітинг

Зазначається, що ОМОН стіною видавлював протестувальників, які залишилися на площі.

Повідомляється, що один з колишніх силовиків викинув біля будівлі уряду Хабаровського краю свої значок і нагороди. Таким чином чоловік засудив розгін мітингу, який назвав ганьбою, та наголосив, що більше не може пишатися своєю причетністю до силових структур.

Російські ОМОНовці жорстоко розігнали мирний мітинг

В Хабаровську колишній силовик розкритикував розгони та викинув значок і нагороди (фото: скріншот)

Масові акції протесту і демонстрації в Хабаровську тривають уже три місяці після затримання губернатора регіону Сергія Фургала.

Як повідомлялося раніше, нещодавно в мережі пояснили, як "російські скріпи" програють українським корінням в Хабаровську.

Нагадаємо, в Росії десятки тисяч протестувальників повстали проти Путіна - у липні на вулиці Хабаровська вийшли до 35 тисяч мітингувальників з критикою діючої влади та вимогою відставки президента.