ua en ru

Кур'єр Glovo вирубив перехожого одним ударом і втік: відео НП в Києві

Кур'єр Glovo вирубив перехожого одним ударом і втік: відео НП в Києві Колаж РБК-Україна: В Києві Кур'єр Glovo побив чоловіка

У Києві сталася бійка між кур'єром служби доставки Glovo і невідомим чоловіком. Закінчилося все тим, що чоловік опинився на підлозі, а "гловер" втік.

Відео з місця інциденту розмістив ресурс Київ Оперативний Facebook.

Інцидент стався поруч з рестораном McDonald's на Святошино, де "гловер", ймовірно, забирав у цей час замовлення.

Оскільки відео неповне, то зрозуміти причину, чому словесна перепалка перейшла в рукоприкладство - складно.

"Один удар і ти Бігмак. Бійка кур'єра Glovo з перехожим сталася сьогодні біля McDonald's на Святошин. Причини інциденту поки незрозумілі, але зрозуміло, що з цими кур'єрами варто бути обережними - вирубують з одного удару", - йдеться в повідомленні.

Після удару в голову чоловік досить міцної статури залишився лежати на землі, а кур'єр сів на свій мопед і втік. Тим часом на допомогу постраждалому поспішили випадкові перехожі.

Оскільки відео містить сцени насильства, радимо подивитися за посиланням. Обережно, 18+.

Компанія Glovo прокоментувала цей інцидент.

"Ми вважаємо, що поведінка кур’єра на відео є абсолютно неприпустимою і нам шкода, що цей інцидент мав місце. Кур’єри є незалежними суб’єктами, які приєднуються і співпрацюють з платформою Glovo. На сесіях по відбору та підключенню кур’єрів ми обов'язково проводимо сесії на теми прийнятної поведінки, стандартів сервісу та спілкування з клієнтами. Ми докладаємо максимум зусиль, аби ідентифікувати кур'єра та провести роботу по конкретному випадку. Незважаючи на те, що кур’єри є незалежними суб’єктами, у кожного є власний рейтинг, на який можуть впливати користувачі, партнери та подібні інциденти. При зниженні рейтингу кур‘єра у додатку, він обов'язково буде відключений від платформи Glovo без можливості відновлення співпраці", - заявили в компанії.