У Дніпрі батьки влаштували страйк через агресивного школяра, який б'є інших дітей

У Дніпрі батьки влаштували страйк через агресивного школяра, який б'є інших дітей
Фото: Плакат батьків постраждалих школярів

Через численні інциденти весь клас не ходить в школу

У Дніпрі батьки вийшли під школу на акцію протесту проти семирічного хлопчика, через якого цілий клас не ходить на уроки. Другокласники влаштували страйк через школяра, який їх б'є. Відрахувати семирічного агресора за поведінку в школі не мають права, передає ТСН.

Поведінку школяра, який нападає на інших дітей, кидається речами у дорослих, коле однокласників гострим дротом, зафіксовано на відео, зняте з камери спостереження. Для того, щоб знімати побої, навіть викликали поліцію.

За словами батьків, діти страждають від Андрія з тих пір, як він перейшов в минулому році з іншої школи.

"Він її ганчіркою в обличчя вдарив, плювався. Останні дні штовхав у груди кілька разів. Я боюся за життя своєї дитини!" - розповіла мати школярки Юлія Чабанюк.

"Він у вчителя плює, ображає, кидає, встає посеред уроку. Починає забирати у всіх дітей ручки", - розповіла Олена Ільїна, бабуся одного з хлопців.

Батьки просили мати Андрія вплинути на семирічного сина, однак з її боку не було ніякої реакції. Жінка заявляє по телефону, що винен не її син, а інші діти.

"Я не бачу причин міняти школу. Тому що я впевнена, що моя дитина ні в чому не винна. Мій син не б'є дітей. Він захищається", - сказала вона.

Батьки написали численні скарги, однак це не має жодних результатів. За словами директора школи, відрахувати дитину не мають права.

"На жаль, у нас немає такого права - взяти і виключити, чого хотіли батьки. Вона повинна дати згоду і перевести дитину на іншу форму навчання. Я вже не кажу в іншу школу - повинна дати згоду мама", - пояснила директор школи Лариса Жмако.

Шкільний психолог розповів, що у Андрія справді є проблеми, з якими повинен працювати фахівець, а це можливо виключно з дозволу матері хлопчика.

"Дитина дуже швидко втрачає контроль. Агресивна дитина. Може, причина виходить з домашньої обстановки. Це як варіант", - розповіла шкільний психолог Катерина Гапон.

Мати семирічного Андрія написала скаргу в міське управління освіти, в якій заявила, що батьки однокласників заважають її сину вчитися. Була створена спеціальна комісія.

"Було запропоновано скласти графік відвідування занять у 2-Б класі вільними адміністраторами закладу, психологами. Щоб відкоригувати цю ситуацію", - розповіла заступник начальника відділу міського управління освіти Людмила Кошман.

Батьки продовжують акцію протесту, і, якщо мати не погодиться перевести агресивну дитину з класу, вони мають намір звернутися до суду. До тих пір їхні діти будуть знаходиться на вимушених канікулах.

До речі, чернігівська пенсіонерка, яка народила 65 років, розповіла, як виховує доньку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся