ua en ru

День бабака. Що робити, якщо кожен день схожий на попередній

День бабака. Що робити, якщо кожен день схожий на попередній Що робити, якщо кожний новий день схожий на попередній (фото: freepik.com)

В кожного з нас бувають дні один в один схожі на інші. Ми їх не дуже запам'ятовуємо та проживаємо мимохідь. Але коли такі дні об'єднуються в місяці, а то й роки - це вже проблема.

Чому ми потрапляємо у часову петлю та як з неї вибратися - читайте у нашому матеріалі далі.

Історія терміну "день бабака"

В далекому 1993 році вийшов відомий на увесь світ фільм під назвою "День бабака", який ознаменував появу поняття про однаково прожиті дні для усіх людей. Цей фільм став класикою романтичної комедії не тільки в кінці XX століття, але й є таким донині.

За сюжетом головний герой Шон Конарс застрягає в одному дні та вимушений проживати його знову й знову. Через такий сюжетний хід глядачі вбачали у цьому фільмі глибокий філософський сенс. Але самі автори розповідали, що хотіли створити теплий та надихаючий фільм про пошуки сенсу життя.

Чому постійно одне й те саме - погано?

Коли ми починаємо відчувати, що життя навколо нас стоїть на місці та кожен день однаковий, ми проживаємо його немов даремно.

Погодьтесь, що важко згадати більшість днів, адже вони настільки схожі, що події, які їх відокремлюють забуваються.

Життя в такому ритмі проходить повз. Тому, коли ми про це замислюємось, можемо впасти в депресію або ж отримати нервовий зрив.

Як вибратись з "дня бабака"?

Якщо розглянути основну думку фільму, то можна зробити висновок, що насправді кожен день однаковий навіть без якоїсь магії. Лише ми власними руками можемо зробити день цікавим, хорошим або поганим - усе у наших руках.

Тож, єдиний вірний шлях, аби відчувати кожен прожитий день - це навчатись чомусь новому, відкривати для себе світ та людей довкола.

Будучи щасливою людиною, ви навряд будете замислюватись про депресію або швидкоплинність буття.

Коли є що згадати та з ким про це поговорити - життя стає кращим!