ru ua

Чорновіла вбили 4-ма ударами кастету: жахливі деталі смерті героя України

Чорновіла вбили 4-ма ударами кастету: жахливі деталі смерті героя України Фото: В'ячеслава Чорновіла вбили кастетом (wikimedia_by_М_Яковенко, _В_Білецький)

Смерть В'ячеслава Чорновіла не була просто ДТП, це було сплановане вбивство. Зараз з'явилися нові деталі смерті лідера "Народного руху".

Про них розповів колишній заступник генерального прокурора України Микола Голомша в ефірі "4 каналу".

Він повідомив, що політичного лідера вбили 4-ма ударами кастету.

"Ми розслідували справу про вбивство Чорновіла. І встановили, що Чорновіл був убитий. Був убитий чотирма ударами кастета в потиличну область голови та таким же кастетом добили водія",- зазначив екс-заступник прокурора.

Голомша ще раз повідомив, що це не була аварія, а було заздалегідь сплановане вбивство.

"Було встановлено відключення подушок безпеки. І підробку огляду місця події. Було встановлено вбивство на Волині головного свідка. Коли ми відкопали труп, там були важкі метали в кістках. І ми розкрутили експерта, який сказав, що він не робив розтин труп Чорновіла", - сказав колишній чиновник.

Голомша повідомив, що коли слідство підібралося до команди Януковича - у нього забрали всі справи і передали їх іншому заступнику прокурора. Тоді відомством керував Олександр Медведько.

Для довідки

В'ячеслав Чорновіл - український політичний діяч, дисидент, журналіст. Загинув внаслідок автокатастрофи на трасі "Бориспіль - Золотоноша" 25 березня 1999 року. У 2000 році Чорновіл був удостоєний звання Герой України посмертно.