ru ua

Найсильніший ефір в історії вокальних боїв на проекті: як пройшов 9 ефір Голосу країни

Найсильніший ефір в історії вокальних боїв на проекті: як пройшов 9 ефір Голосу країни Другий ефір нокаутів. Залишаться тільки найсильніші!

Сьогодні, 17 березня, відбувся дев'ятий випуск дев'ятого сезону шоу Голос країни на телеканалі 1 + 1.

У неділю, 17 березня, на каналі 1+1 відбувся дев'ятий випуск 9 сезону шоу Голос Країни. У цьому ефірі відбувся другий етап вокальних боїв в командах зіркових тренерів, яким знову довелося робити непростий і драматичний вибір, відсіваючи деяких учасників своїх команд.

Найсильніший ефір в історії вокальних боїв на проекті: як пройшов 9 ефір Голосу країни

Першими на сцену вийшли "Шпилясті Кобзарі" і Катерина Гулюк з команди Потапа, з піснею "Ой під вишнею". "Кобзарі", можливо, за рахунок своєї чисельності, переконали Потапа залишити в проекті саме їх.

Одним з найбільш очікуваних виступів у другому ефірі стало протистояння в команді Дана Балана, між Катериною Бєгу, яка заспівала легендарну пісню разом зі своїм тренером на "сліпих прослуховуваннях", і молодим Олександром Тесленко. Судді віддали свою перевагу саме 19-річному хлопцю, але вирішальне слово було за Даном Баланом, який, до речі, очікувано вибрав Катерину. На жаль, талановитого хлопця не врятував ніхто з тренерів.

Олександр Мороз протистояв Магдалені Паскар в команді Монатика. В інтерв'ю Олександр сказав, що перемога в цій дуелі більше потрібна саме Магдалені, а він готовий прийняти будь-яке рішення наставника. "Дует" виконав композицію "Another Love". Багато учасників навіть назвали цей виступ кращим в цьому випуску, але вибір був за Монатіком. Дмитро вирішив, що далі піде саме Магдалена. Однак відразу два тренери вирішили "вкрасти" виконавця - Тіна Кароль і Дан Балан. Олександр, в свою чергу, вирішив продовжити свій шлях в команді Дана Балана.

Продовжили ефір, як сказала Тіна Кароль, її кішечки - Марія Нікуліна і Дарина Храмова. Цікаво, що дівчата відкрито заявили про те, що не спілкуються один з одною, тому глядачів очікувала дійсно неймовірна битва. Дві дуже талановиті виконавиці заспівали відому композицію "Telephone". Вибір для Тіни був дуже непростим, адже обидві вокалістки виклалися на 100%, однак найчарівніший тренер проекту обрала Дарину Храмову.

Потап, який вирішив перевершити самого себе, поставив в пару Роксолану Сироту і Артема Банара. Зоряний наставник вибрав для битви пісню свого колеги, Монатика - "Глибоко". Пісня дійсно не залишила нікого байдужим, але це лише одна сторона медалі, адже Потапу необхідно було залишити тільки одного учасника ... Для цього вибору йому довелося звернутися за допомогою до Наді Дорофєєвої, яка відвідала цей ефір і вийшла на сцену, щоб заспівати на біз з "дуетом". Відомий репер вибрав Роксолану. Проте, Монатік і Тіна Кароль "вкрали" Дмитра, який обрав Тіну Кароль.

А далі на сцену вийшло тріо - Георгі Дарахвелидзе, Самуелле Гріллі і Софія Шафір. Всі три виконавця представляли команду Дана Балана, виконавши неймовірно цікавий мікс - популярний хіт кінця 90-х років, "Батарейка" і легендарну пісню Стінга, "Shape of my heart". Вибрати серед трьох було ще складніше, ніж коли на сцені виступало двоє учасників, проте Дан обрав Дарахвелидзе.

Вікторія Уварова зійшлася в очній дуелі проти іншої Вікторії, Олійник. Пісня "Бітанга" "запалила" сцену головного вокального шоу країни, а дівчата виклалися на всі 200%! Монатік вибрав Вікторію ... Олійник, яка зовсім недавно перенесла операцію на зламаній нозі.

Після цього настав час вступати в бій учасникам команди Тіни Кароль. Данило Однораленко, який неодноразово визнавався в любові до свого наставника, зійшовся в очній битві з Дариною Ворончук, виконавши композицію "Say Something". Цього разу Тіна Кароль вибрала хлопця, залишивши в проекті Данила Однораленко.

У команді Дана Балана глядачів чекав справжній чоловічий батл, справжня "чоловіча розмову" між Германом Романченко і В'ячеславом Кретовим. Ремікс на композицію групи HIM, "Join Me i Death", змусив згадати молодысть їх тренера, Дана Балана, який починав свою кар'єру, як рок-виконавець. В'ячеслав Кретов, як виявилося, набагато більше вразив Дана Балана.

Справжній суворий інженер, Ярослав Кошельник вийшов на сцену в "дуеті" з циганським бароном, Миколою Запорожаном. Чоловіки виконали легендарну пісню Адріано Челентано - "Confessa". Потап розсипався в компліментах Миколі, але вирішив дати ще один шанс "сталь-канату", тобто, Ярославу Кошельник.

Естафету вокальних боїв прийняв Монатік, який звів в очному протистоянні Марину Круть і братський тандем, Влада і Романа Таранцових. Пісня групи Друга Ріка, "Три хвилини", сподобалася не тільки глядачам, але і Валерію Харчишину, який "несподівано" виявився в залі для глядачів ... Більш того, легендарний музикант не витримав і виконав свою ж композицію з учасниками на біс! Тим не менш, це не вберегло від Монатика від необхідності робити вибір, який виявився на користь братів! Але доблесний Потап врятував Марину.

Ніка Тупилко, Анастасія Андрєєва і Вікторія Боцвін билися в потрійному протистоянні, виконуючи пісню "Symphony". Дівчата з команди Тіни Кароль продемонстрували абсолютно різне виконання цієї композиції, що тільки ускладнило вибір для зіркового тренера. Однак Тіна вибрала Ніку Тупилко.

Валентин Колаковський і Богдана Ренк з команди Потапа виконали пісню "Behind Blue Eyes". Від композиції дійсно з'явилися мурашки по шкірі у кожного зоряного наставника, які навіть не могли спочатку підібрати потрібні слова, щоб охарактеризувати виступ учасників. Український репер зупинив свій вибір на Богдані.

Енрікеш Пресіндо і Артем Лізка з команди Дана Балана додали динаміки під кінець другого ефіру вокальних боїв. Легендарний хіт "Hit the road jack" змусив тренерів буквально встати зі своїх крісел, а Тіна Кароль практично відразу сказала, що готова врятувати одного з учасників. Тіна дотримала своє слово, "вкравши" Артема Лізку, адже Дан Балан залишив в проекті анголського вокаліста, Енрікеша Пресіндо.

Аліна Підлужна з Бреста боролася за право продовжити свою участь в проекті з Христиною Сквирською. Дівчата виконали композицію "Цвіте Терен", причому білоруська учасниця продемонструвала дуже добре володіння українською мовою. Можливо, саме це і підкупило Монатика, який зупинив свій вибір на Аліні.

На "десерт" вокальних боїв дев'ятого сезону шоу залишилася команда Тіни Кароль. Яна Клявіне проти Девіда Аксельрода - мабуть, найбільш очікуваний батл випуску. Два талановитих вокаліста, два талановитих артиста - і всього одне місце в проекті. "Така як ти" - саме цю композицію виконали учасники команди Тіни Кароль, викликавши сльози на очах своєї наствніци. Сльози щастя і радості, але, в той же час, сльози перед непростим вибором. Тіна Кароль вибрала саме Девіда, який, до слова, зізнався, чому змінив прізвище ...

Таким чином, всі наставники обрали тих учасників, з якими вони відправляться в "нокаути". Наступний ефір відбудеться рівно через тиждень!