Як відкрити власний бізнес у ЖК Olympic Park на вигідних умовах

Як відкрити власний бізнес у ЖК Olympic Park на вигідних умовах Фото: "OLYMPIC PARK"

Бажаєте відкрити власний магазин, ресторан, салон краси чи офіс у місці з великим клієнтським потоком? Чи розширюєте вже існуючу мережу бізнесу та не знаєте, де розмістити нову точку продажу?

Розгляньте варіант відкриття комерційної діяльності у новому торговому центрі Olympic Park ("Олімпік парк").

Про це повідомляє РБК-Україна Realty з посиланням на Status Group.

Про новий ЖК та торговий центр Olympic Park

Olympic Park - це багатофункціональний житловий комплекс з торговими та соціальними об'єктами комфорт-класу, це "місто в місті", яке знаходиться на проспекті Бажана 17, в 200 метрах від станції метро Бориспільська. Забудовник - Статус Груп працює на ринку з 2005 року і за цей час введено в експлуатацію 13 об'єктів. На рахунку девелопера понад 70 тис. збудованих квадратних метрів та репутація надійної компанії.

Коротка довідка про "Олімпік парк": 11 секцій поверховістю 25 поверхів, 3,2 тис. квартир. Дві секції введені в експлуатацію та заселені, на етапі завершення будівельних робіт 4-та секція, 5 та 9-та секція - запланована здача 4-й квартал 2022 року. Для комфорту мешканців на території комплексу будується торговельний центр. Перша частина торгового центру введена в експлуатацію та заплановано відкриття у травні 2022 року. Друга частина торгового центру - запланована здача на 4-й квартал 2022 року. Також на території житлового комплексу "Олімпік парк" збудовано та реалізовано офісний центр. Так здійснюється концепція "міста у місті", де кожен мешканець ЖК знайде для себе все необхідне, не виходячи за територію комплексу.

Окрім торгового та бізнес-центру на території житлового комплексу будуються дитячі, спортивні майданчики та гарні зони відпочинку, дитячий садок.

Переваги відкриття власного бізнесу у ЖК Olympic Park

Що особливого у новому комплексі та чим вигідне відкриття комерційної діяльності саме тут? Головне - це місце підходить для відкриття офісних приміщень, ресторанів, магазинів одягу, спортивних товарів, побутової техніки і не тільки.

8 переваг для бизнесу в "OLYMPIC PARK"

  1. Розташування. Новий комплекс знаходиться на лівому березі Києва за 200 метрів від станції метро Бориспільська та за 15 хвилин від міжнародного аеропорту "Бориспіль". Вдале розташування об'єднує 6 напрямків руху, що забезпечить постійний потік клієнтів. (Автотрафік, 150 авто/хв). Пішохідний трафік забезпечують потоки до метро від нових ЖК в окрузі.

Панорама з 17-го поверху комплекса, де видно разв'язку та трафік

Як відкрити власний бізнес у ЖК Olympic Park на вигідних умовах

  1. Вигідні умови. Якщо у вас немає можливості внести 100% оплату за нерухомість, ви можете отримати безвідсоткову розстрочку від забудовника. Таку можливість рідко надають сучасні девелопери. Тому вибираючи Olympic Park, ви не переплачуєте і зберігаєте свої гроші на більш необхідні витрати.

  1. Комфортні та функціональні приміщення. Загальна площа комплексу - 50 тис. кв.м. Торговий центр займає 3 поверхи, а офісний - 4. Висота стель 4-5 метрів дозволяє вам виставити необхідні вітрини, рекламні вивіски та торгові полиці для товарів.

  1. Функціональне зонування за групами. У яскравому стилобаті на цокольному поверсі розміщуються супермаркети електроніки, магазини посуду та текстилю, піцерія. На 1 поверсі - продуктовий супермаркет, fashion-центр з одягом та аксесуарами від українських та світових брендів та кафе. На 2 поверсі - торгова галерея, ресторан, дитячий супермаркет, фуд корти та дитячий розважальний центр.

Планування 2 поверху в торговому центрі "OLYMPIC CENTER"

Як відкрити власний бізнес у ЖК Olympic Park на вигідних умовах

  1. Зручність для власників бізнесу. Купуючи комерційне приміщення в Olympic ("Олімпік"), ви також можете купити житлову нерухомість для себе та своєї сім'ї. Так вам буде зручно контролювати всі робочі процеси, адже ваш офіс завжди буде за 5 хвилин ходьби від квартири.

  1. Постійний потік клієнтів. Концепція "місто в місті" є зручною і для мешканців, і для власників бізнесу. Навіть в умовах пандемії у вас завжди буде потік клієнтів, які живуть за 5 хвилин ходьби від вашого офісу або магазину. Так ви отримуєте лояльних клієнтів - вони можуть придбати будь-які товари в одному місці.

Як відкрити власний бізнес у ЖК Olympic Park на вигідних умовах

  1. Благоустрій. У внутрішньому дворі передбачені рекреаційна зона, паркінг, озеленення території, освітлення та лавочки для відпочинку. Окрім цього, у внутрішньому дворі тепер відкрито стадіон для футбольних матчів - а значить, потік клієнтів забезпечений.

Як відкрити власний бізнес у ЖК Olympic Park на вигідних умовах

Як відкрити власний бізнес у ЖК Olympic Park на вигідних умовах

  1. Безпека та впевненість. Репутація компанії "Статус Груп" - це гарант вашої впевненості в завтрашньому дні. Але якщо досвіду успішних проектів забудовника вам мало, ви можете ознайомитися з документами. Вони підтверджують законність будівництва та відповідність усім державним нормам та вимогам. Дізнатися про це ви можете на сайті.

ЖК "Olympic Park" - це безпечний та вигідний майданчик для вашого бізнесу. Девелопер вже здав першу чергу в експлуатацію та відкриття торговельного центру планує на травень 2022 року. Друга частина комплексу у стадії будівництва, а решт запланована на кінець 2022 року. Купуючи нерухомість у цьому комплексі, ви отримуєте впевненість у своїй справі та комфортні умови для своєї роботи.