ru ua

Зубко доручив головам органів місцевого самоврядування з'ясувати ситуацію з боргами за газ

Зубко доручив головам органів місцевого самоврядування з'ясувати ситуацію з боргами за газ Фото: Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)

Зубко доручив з'ясувати ситуацію з боргами за газ до 27 жовтня

Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко доручив керівникам органів місцевого самоврядування до 27 жовтня з'ясувати ситуацію з боргами місцевих теплогенеруючих підприємств за газ. Про це він сказав сьогодні, 25 жовтня, під час засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"У нас є голови міст, які доповідають про технічну готовність, але забули про те, що потрібно розрахуватися за газ, для того, щоб отримати номінації та включити тепло. Є й такі, які 29 вересня згадали, що є борги. Я хотів би підкреслити, щоб все до п'ятниці переглянули ці питання, підняли їх. Ми будемо доповідати про персональну відповідальність голів міст, облдержадміністрацій", - сказав Зубко.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення Зубко провести селекторну нараду про стан опалювального сезону в регіонах країни.

Разом з тим він дав доручення з'ясувати стан справ у регіонах. "Будемо роботи висновки. Настав час заслухати чиновників на місцях", - сказав Гройсман. Також він додав, що відповідальність за вчасний початок опалювального сезону лежить на місцевій владі.