Зубко: ОДА повинні протягом чотирьох годин реагувати на падіння температури

НовиниЕнергетика    15.01.2016 - 19:45
Фото: Геннадій Зубко
Фото: Геннадій Зубко

При перерахунку платіжок у зв'язку з температурним режимом в квартирах споживачі можуть заощадити 25% коштів

Обласні державні адміністрації (ОДА) повинні протягом чотирьох годин реагувати на падіння температури. Про це в ході селекторної наради заявив віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Глави адміністрацій особисто несуть відповідальність за забезпечення якісних послуг поставки, як енергоносіями по теплу, так і газу, за якість і кількість тих рахунків, які виставляються споживачам. При падінні температури ми приходимо у чотиригодинне повідомлення про ситуацію та стан проходження, роботи усіх котелень та опалення будинків", - заявив Зубко.

Крім того, за словами міністра, завдяки перерахунку платіжок у зв'язку з температурним режимом в квартирах споживачі можуть заощадити 25% коштів

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів про механізм перерахунку тарифу за теплопостачання у разі, якщо "Теплокомуненерго" неякісно зробили цю послугу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
КМДА повідомляє про поломку на столичній станції теплопостачання Яценюк доручив перерахувати плату за опалення для будинків, де послуга була надана неякісно
On Top