В Україні стартують перші 111 регіональних проектів з розвитку інфраструктури

Понеділок 23 травня 2016 21:36
В Україні стартують перші 111 регіональних проектів з розвитку інфраструктури
Фото: Геннадій Зубко

Сума реалізації представлених проектів - 120 млн гривень

22 об'єднані територіальні громади з семи областей вже подали в Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ 111 заявок на проекти, які можуть реалізовуватися за рахунок державної субвенції на розвиток інфраструктури. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр, глава Мінрегіону Геннадій Зубко, передає прес-служба Кабінету міністрів.

Відзначається, що сума реалізації представлених проектів - 120 млн гривень з одного мільярда гривень субвенції, яка спрямовується на 159 об'єднаних громад. Заявки були узгоджені під час першого засідання Комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об'єднаних територіальних громад заявок на проекти, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад


"Комісія затвердила більшість заявок, отже об'єднані громади вже найближчим часом зможуть почати відповідні проекти. А це - розвиток місцевої інфраструктури, будівництво доріг і соціальних об'єктів, підвищення якості послуг для громадян. Це ті кроки, які демонструють реформу децентралізації в конкретних діях. Закликаю і інші громади не зволікати з підготовкою своїх пропозицій по використанню коштів субвенції та продемонструвати власну спроможність до прийняття і реалізації рішень", - зазначив віце-прем'єр.

Так, комісія розглянула заявки на проекти від об'єднаних громад Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Полтавської, Тернопільської, Сумської та Хмельницької областей.

Нагадаємо, 11 травня міжвідомча комісія прийняла 219 проектів, представлених 11 регіонами країни.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся