ua en ru

У зоні проведення АТО виявили контрафактних цигарок на понад 3 млн гривень

У зоні проведення АТО виявили контрафактних цигарок на понад 3 млн гривень Фото: контрабанда цигарок (РБК-Україна)

Вилучено 150 тис. пачок тютюнових виробів відомих марок з ознаками фальсифікації

У Донецькій області в районі проведення антитерористичної операції (АТО) прокуратурою викрито складські приміщення, у яких зберігалися для подальшого збуту контрафактні цигарки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

"У районі проведення АТО проведено 5 санкціонованих обшуків складських приміщень на території міст Дружківка, Краматорськ, а також Костянтинівського району. За результатами проведених заходів вилучено 150 тис. пачок тютюнових виробів відомих марок з ознаками фальсифікації на загальну суму понад 3 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

У зоні проведення АТО виявили контрафактних цигарок на понад 3 млн гривеньУ зоні проведення АТО виявили контрафактних цигарок на понад 3 млн гривеньУ зоні проведення АТО виявили контрафактних цигарок на понад 3 млн гривень

Зазначається, що за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 ККУ) правоохоронцями порушено кримінальне провадження. Спільно спільно зі Службою безпеки України (СБУ) та співробітниками Державної фіскальної служби (ДФС) ведеться слідство з метою встановлення кола осіб, котрі є причетними до злочину.

Нагадаємо, на початку листопада співробітники Служби безпеки України (СБУ) блокували діяльність міжрегіональної банди, що займалася реалізацією контрафактного алкоголю.