ru ua

В зоні АТО за добу поранений один український військовий, загиблих немає

В зоні АТО за добу поранений один український військовий, загиблих немає Фото: українські військові (facebook.com/ato news)

Боєць був поранений біля Кам'янки

В зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі за минулу добу, 2 листопада 2017 року, в результаті бойових дій загинули серед українських військовослужбовців немає, один отримав поранення. Про це на брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу загиблих серед українських вояків немає, один боєць отримав поранення під час обстрілу наших позицій біля Кам'янки. Він був оперативно евакуювали в госпіталь у Покровську, його життю ніщо не загрожує", - повідомив Лисенко.

Нагадаємо, генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Томас Гремингер заявив про "прірви" між проектами України і Російської Федерації по миротворцях на Донбасі.

"Думаю, що зараз ведеться робота для того, щоб подолати цю прірву. Однак я не буду розмірковувати про шанси, про подолання цього дуже складного завдання для того, щоб ця резолюція була представлена в Раді Безпеки ООН", - сказав Гремингер.