ru ua

В зоні АТО за добу загиблих і поранених серед українських військових немає

В зоні АТО за добу загиблих і поранених серед українських військових немає Фото: українські військові (facebook.com/ato news)

Сили АТО втрат не зазнали

В зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі за минулу добу, 11 грудня 2017 року, в результаті бойових дій загиблих і поранених серед українських військовослужбовців немає. Про це на брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"Збройні сили України втрат не зазнали: ні один український військовий не загинув і не був поранений", - повідомив Мотузяник.

Нагадаємо, учасники місії СММ ОБСЄ констатували збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях порівняно з попереднім звітним періодом.

"СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом. Місія продовжувала здійснювати моніторинг на ділянках розведення сил та засобів у районах населених пунктів Станиця Луганська, Золоте і Петровське, а також зафіксувала порушення режиму припинення вогню на ділянці розведення в районі Станиці Луганської", - йдеться у звіті місії.