ru ua

У зоні АТО відбудеться автопробіг техніки часів Другої світової війни, - штаб

У зоні АТО відбудеться автопробіг техніки часів Другої світової війни, - штаб Фото: бійці АТО

У пробігу візьме участь техніка одного із воєнно-історичних клубів

У зоні проведення антитерористичної операції (АТО) відбудеться автопробіг техніки часів Другої світової війни. Про це повідомляє прес-центр АТО у Facebook.

"5-9 травня у зоні проведення антитерористичної операції на сході України відбудеться пробіг автомобільної техніки часів Другої світової війни, присвячений 70-й річниці Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. У пробігу візьме участь техніка одного із воєнно-історичних клубів, а саме два мотоцикла М72, вантажівка ГАЗ-63 і позашляховик Volkswagen Kubelwagen. Історичні автомобілі проїдуть через міста Слов'янськ (5 травня), Краматорськ (5 травня), Красноармійськ (6 травня), Зелене Поле (6 травня), Волноваха (7 травня) та Маріуполь (8-9 травня). В ході військово-патріотичної акції відбудеться покладання квітів до могили невідомого солдата, інформування жителів Донецької та Луганської областей щодо внеску українського народу у перемогу над німецько-фашистськими загарбниками, святкові музичні виступи для ветеранів - учасників війни, які на цей час проживають у зоні АТО. У святкових заходах братимуть активну участь військовослужбовці, які виконують завдання в районі АТО. Пробіг розпочнеться 5 травня з демонстрації техніки і муляжів зброї у селі Маяки Слов'янського району Донецької області, де в цей день проходитиме церемонія перепоховання останків 44 невідомих воїнів 12-ї та 6-ї армій, а також 3-ї і 8-ї гвардійських армій, які загинули в боях в районі міста Слов'янськ у 1941-1943 роках. Останки загиблих воїнів були виявлені асоціацією дослідників військово-історичної спадщини "Плацдарм" у 2013 році. Урочистий траурний мітинг розпочнеться о 10-й ранку 5 травня біля Братської могили радянських воїнів поблизу будинку культури с. Маяки", - йдеться в повідомленні.

5-9 ТРАВНЯ В ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОБІГ АВТОМОБІЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ 5-9 травня у зоні...

Posted by Прес-центр АТО on 3 Май 2015 г.

Нагадаємо, Україна вшанує жертв Другої світової війни хвилиною миру.