Золото сьогодні торгується нижче цінового рівня 1300 дол./унція

Золото сьогодні торгується нижче цінового рівня 1300 дол./унція. На поточний час операції з активним ф'ючерсом на золото (грудень) обмежені діапазоном 1283,0-1288,8 дол./унція. Ціна останньої угоди із золотом на даний час складає 1285,5 дол./унція, що на 0,07% вище ціни закриття попереднього торгового дня, яка за підсумками торгів 8 листопада 2013 р. на Товарній біржі Нью-Йорка COMEX склала 1284,6 дол./унція.

З початку дня унція золота на COMEX подорожчала на 0,9 дол. Позитивна динаміка котирувань викликана технічними покупками золота, яке торговим днем раніше помітно подешевшало через різке підвищення курсової вартості американського долара. Так, 8 листопада індекс долара для шести провідних світових валют (ICE dollar index spot) виріс більш ніж на 0,5% і вперше за місяць перевищив відмітку 81 пункт. Долар подорожчав проти євро та інших провідних світових валют, що послабило попит на золото.

Зміцнення позицій долара сприяли дані про поліпшення справ в економіці США. Як повідомило 8 листопада Міністерство праці США, рівень безробіття в країні за підсумками жовтня залишилася на рівні 7,3%. При цьому в жовтні в США було створено 204 тис. нових робочих місць поза сільським господарством - максимум за вісім місяців.

За підсумками торгів 8 листопада офіційна ціна золота знизилася на 23,9 дол./унція (-1,8%), а котирування золота впали до мінімуму за чотири з половиною тижні - до 1280,5 дол./унція, забезпечивши сьогодні технічно привабливі умови для відкриття довгих позицій.

По всій видимості, сьогодні і на найближчі дні цінова динаміка котирувань золота на COMEX буде обмежена рівнем підтримки 1270,0 дол./унція і рівнем опору 1296,0 дол./унція, вважають експерти.

У попередньому місяці на торгах 28 жовтня котирування золота досягли максимального значення за п'ять тижнів, піднявшись до цінової позначки 1361,8 дол./унція.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся