У "Житомиргаз збуті" розповіли про причини перерахунку субсидій

НовиниЕнергетика    06.10.2016 - 14:27
У "Житомиргаз збуті" розповіли про причини перерахунку субсидій
У "Житомиргаз збуті" розповіли про причини перерахунку субсидій

"Житомиргаз збуті" розповіли про причини перерахунку субсидій. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

"Житомиргаз збут" повинен здійснити перерахунок невикористаних сум субсидії 109,3 тис клієнтів. Цей процес вимагає від компанії внесення істотних змін у програмне забезпечення та обробки великої бази даних", – відзначає В'ячеслав Тарасов, директор газопостачальної компанії в Житомирській області "Житомиргаз збут".

У компанії відзначають, що розрахунок невикористаної суми субсидії визначається за формулою: від суми нарахованої за опалювальний сезон субсидії віднімається вартість фактично використаного газу і вартість 100 куб м газу за максимальною роздрібною ціною на природний газ для побутових споживачів, що діяла на 1 травня нового неопалювального сезону (це 6,879 грн за кубометр) Тобто 687,90 грн залишиться на рахунку одержувача, а залишок нарахованої, але невикористаної субсидії буде повернуто в Державний бюджет.

Ініційований Міністерством соцполітики порядок повернення субсидій може мати протилежну до енергозбереження дію, адже протягом минулого опалювального сезону житомиряни намагалися зменшити витрату газу, сподіваючись використати зекономлені кошти в наступні місяці, заявили в компанії.

On Top