Жителів Мар'їнки і Красногорівки можуть відселити через постійні обстріли, - Зубко

НовиниНадзвичайні події    18.11.2016 - 20:24
Фото: міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко
Фото: міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко

За словами Зубка, ситуація в Мар'їнці і Красногорівці складна

Жителів Мар'їнки і Красногорівки Донецької області у зв'язку з постійними обстрілами населених пунктів можуть відселити. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко в ході "години запитань до уряду" на засіданні Верховної Ради України.

"Ситуація складна. Два населених пункти постійно перебувають під обстрілами. І я думаю, що тут буде прийматися рішення про можливість відселення людей з цієї зони", - повідомив Зубко.

Відповідаючи на питання нардепа Ольги Червакової щодо опалювального сезону в Красногорівці, Зубко сказав, що, за даними Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, в даний час обігрівальними приладами забезпечені 296 жителів Красногорівки і 244 людини у Мар'їнці. У той же час Зубко додав, що цього недостатньо, адже тільки жителям однієї Красногорівки необхідні 660 приладів.

Міністр зазначив, що у бюджеті Донецької області передбачені кошти на закупівлю 600 приладів обігріву для жителів Мар'їнки і Красногорівки. Крім того, Донецька ВГА розробила систему постачання цих міст паливом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україну надійшли перші 23 млн євро секторальної підтримки від ЄС.

On Top