Дружина екс-голови Київської ОДА Мельничука заявила в поліцію про зникнення чоловіка

НовиниПолітика    10.09.2016 - 10:22
Фото: екс-голова Київської ОДА Максим Мельничук
Фото: екс-голова Київської ОДА Максим Мельничук

Останній раз Галина розмовляла з чоловіком вчора, 9 вересня, близько 16:30

Дружина колишнього голови Київської обласної державної Аліна Мельничук заявила про зникнення свого чоловіка, у зв'язку з цим написала відповідну заяву в поліцію. Про це вона заявила в ефірі "112".

Вона розповіла, що останній раз розмовляла з чоловіком вчора, 9 вересня, близько 16:30. Також про місцезнаходження Мельничука не знають і його помічники.

Більш того, за її словами, вчора в їх будинку під Києвом проходили обшуки. Мельничук зазначила, що під час обшуків вдома нікого не було. Першою на місце прибула її мати.

"Мені повідомили пізно ввечері, що в мій будинок потрапили чужі люди, озброєні, які входять в будинок і нікого не впускають. Я подзвонила своїй мамі, вона прибула трохи раніше, я була далеко за містом з дітьми. Вони її не пустили в хату, дуже некоректним тоном спілкувалися з жінкою і забороняли знімати відео", - зазначила Мельничук.

Крім того, за її словами, силовики приїхали на обшук з підставними понятими.

"Вони навіть не запустили сусідів, вони привезли з собою понятих, які були підставними людьми, тому що, як мені сказали сусіди, вони вийшли з ними з однієї машини", - зазначила Мельничук.

"В чому звинувачують Максима Дмитровича, хабар 200 тис. грн, але я не розумію, чому вони винесли всю зброю, винесли всі дитячі прикраси, понівечили всю меблі всередині, сусіди, яким вдалося хоч десь зняти якісь фото, то там можна побачити взагалі жахливу картину: розбита вся посуд, понівечена вся меблі", - рассказла вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заступник голови Київської облдержадміністрації Ігоря Любко затримали на хабарі у 200 тис. гривень. У зв'язку з цим Генеральна прокуратура України перевіряє можливу причетність колишнього голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука до злочинів його заступника Ігоря Любко.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top